Bruce Lee: Oyuna Gir ile Efsane Devam Ediyor

Bruce Lee: Oyuna Gir

Bruce Lee efsanesini seviyorsanız bu mobil oyunu ile ezilenlerin yardımına beraber koşabilirsiniz. Bruce Lee: Oyuna Gir oyunu Bruce Lee vakfı tarafından onaylı.

Bruce Lee: Oyuna Gir

Uzak doğu dövüş sporlarının ve sinema tarihinin efsane karakteri Bruce Lee, mobil dünyada da pek çok yapımda karşımıza çıkıyor. Bunlar arasında Bruce Lee: Oyuna Gir oyunu Bruce Lee vakfı tarafından onaylı ve filmlerin havasını en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyor.

Bruce Lee: Oyuna Gir nasıl bir oyun ?

Sağa veya sola doğru ilerleyen 2 boyutlu mekaniklerle geliştirilmiş olan Bruce Lee: Oyuna Gir, ezilen köylüleri koruyarak kötü niyetli yandaşlara ve büyük patronlara karşı verdiğiniz mücadeleyi anlatıyor.

Ekranda sürüklemeler yaparak yumruk, tekme veya kombolar vurabiliyorsunuz. Yine hızlı bir şekilde sağ veya sol tarafa karakteri kaydırabiliyorsunuz. Dövüştükçe Hiddet barı doluyor ve ortalığı yakıp yıkan muhteşem vuruşunuzu yapabiliyorsunuz.

Bruce Lee: Oyuna Gir

40 farklı bölümün olduğu oyunda mühendisler, inşaat ameleleri, iş adamları gibi Bruce Lee filmlerinin ikonik düşmanları karşınıza geliyor. Bölüm geçtikçe karakterinizi geliştiriyorsunuz ve güçlendirmeler alıyorsunuz. Ayrıca mınçıka gibi silahlar da yine para biriktirerek alınıyor. Yine Bruce Lee’nin efsane kıyafetleri de para gerektiriyor. 

Görsel grafikleri ve atmosferi oldukça tatmin eden Bruce Lee: Oyuna Gir, oyununun seslendirmeleri de tamamen orjinal. Chuck Norris , Bruce Lee gibi isimleri oyun dünyasında özellikle de mobil platformlarda görmek son derece keyifli. 

Hibernum Creations Inc tarafından yayınlanan oyunu Android platformu için Google Play Store üzerinden, iOS platformu için App Store üzerinden indirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan bu oyun size uzun zaman eğlenceli vakit geçirtecek. Oyunun tanıtım videosuna aşağıda ki oynatıcıdan erişebilirsiniz.
 
Daha fazla uygulama ve oyun haberi için bizi  Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi, haber ve gönderilerimizi beğenerek ve paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyin lütfen. Bu arada yeni Youtube düzenlemesi nedeniyle 1000 takipçiye ulaşmamız gerekiyor aşağıda ki linkten kişisel Youtube kanalıma ve Mobidictum Youtube kanalına abone olmanızı rica ediyorum. Sevgiler.
 
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler