Call of Duty Mobile Benzeri Mobil Android Oyunlar

Call of Duty Mobile’a benzeyen oyunlar mı arıyorsunuz? Bu liste tam da size göre.
call of duty mobile
Oyun, 9 aylık süreç içerisinde 250 milyon kez indirilme başarısını gösterdi.

Call of Duty Mobile benzeri oyunlar yeni yayınlansa bile çok kısa bir süre içerisinde popüler olmayı başarabiliyor. Aynı zamanda bazı oyuncuların Call of Duty Mobile içerisinde sevmediği özellikler olduğundan dolayı bu tarza benzer başka alternatif oyun aramaya başlıyorlar.

Call of Duty Mobile Benzeri Oyunlar

2020 yılı itibariyle birçok mobil oyun yayınlandığından dolayı oyunsuz bulamama veya keyifli vakit geçirememek gibi sıkıntılar oldukça düşük yaşanıyor. Ancak bazı oyuncuların tercih ettiği oyun yapısından dolayı kendilerine uygun mobil oyun bulamayabiliyorlar. Eğer siz de oyun bulamıyorsanız bu liste tam da size göre.

Free Fire

Free Fire
Free Fire’ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Çoğu kişinin oyun hakkında bilgi sahibi olmasına rağmen oyuncu oranı biraz daha düşük diyebiliriz. Call of Duty Mobile gibi oyun arıyorsanız Free Fire’a şans vermelisiniz. Ücretsiz bir şekilde oynanabilse de oyun içi satın alımları bulunuyor. İlk oyunda alışılacak gibi olmasa da kısa bir süre oyunun işleyişini çözebilirsiniz.

PUBG Mobile

PUBG Mobile
PUBG Mobile en çok bilinen Battle Royale oyunlarının arasında yer alıyor.

PUBG Mobile‘ın Battle Royale türündeki ilk örneklerinden olduğundan dolayı çoğu kişi bu oyunu biliyor. Oyunu oynamayanın bile küçük bir fikir sahibi olduğu bu oyunu oynamak ücretsiz. Ekstra paketler ücretli olmasına rağmen yaptığımız etkinliklere katılarak UC gibi ödüller kazanabilirsiniz. Bu tarz etkinlikleri Discord sunucumuzdan duyuruyoruz. Aynı zamanda PUBG Mobile ve Call of Duty Mobile arasındaki farkları yazdığımız “PUBG Mobile ve Call of Duty Mobile Arasındaki Farklar

Cyber Hunter

Call of Duty Mobile Benzeri Oyunlar
Bu oyunun grafikleri ve tasarımları oldukça özenle geliştirilmiş.

Bu oyunun ismini ilk defa duyuyor olabilirsiniz. Ancak oynadığınız zaman “İyi ki indirmişim.” diyebileceğiniz oyunlar arasında. NetEase Games ekibi tarafından geliştirilen bu oyun 26 Nisan 2019 tarihinde hem mobil hem de bilgisayar sürümü olarak oynanabilir bir şekilde yayınlandı.

Hopeless Land

Hopeless Land
Bu oyunu oynarken kendinizi PUBG Mobile ve Free Fire oyunlarında hissedeceksiniz.

Bu oyunu denemeniz için farklı bir opsiyon. Battle Royale örneklerinden birisi olan Hopeless Land oyununda son kişi kalana kadar savaşmak zorundasınız. Play Store üzerinde yaklaşık olarak 50 milyonu aşkın indirilmesi bulunan bu oyun Call of Duty Mobile’a çok benziyor.

PUBG Mobile Lite

Call of Duty Mobile Benzeri Oyunlar
Performansınız düşükse bir de PUBG Mobile Lite’ı deneyin.

Listemizin sonlarına doğru geldiğimizde Battle Royale oyunlarında performansı düşük oyuncular için PUBG Mobile Lite’ı ekliyoruz. Mekanikleri ve oynanışı tamamen PUBG Mobile ile aynı olan bu oyun tamamen performansı yüksek tutmayı amaçlıyor. Güncellemeler ve etkinlikler de olduğundan dolayı PUBG Mobile’ın eksikliğini göremeyeceksiniz. “PUBG Mobile Lite: 0.18.0 Sistem Gereksinimleri” adlı içeriğimizi okuyarak sistem gereksinimlerini karşılaştırabilirsiniz.

Battlelands Royale

Battlelands
Brawl Stars ve Call of Duty Mobile’ın birleşmiş olduğu bir oyun.

Adeta Brawl Stars ve Call of Duty Mobile’ın birleşmiş hali. Eğer bu oyunun her ikisini de seviyorsanız Battlelands Royale oynarken hiç sıkılmayacaksınız. Oyunu karakterin üstünden yönlendirilse de çoğu kişi tarafından seviliyor. Call of Duty Mobile gibi aksiyonun içerisine atlayabilir, Brawl Stars gibi de kasalar açabilirsiniz.

Grand Battle Royale: Pixel FPS

Grand Battle Royale
Görselleri pek güzel olmasa da oyun seçenekleriyle bu oyunu sevebilirsiniz.

İsminden anlaşılabileceği gibi pixellerle oluşturulmuş bir oyun. Denediğiniz zaman çok seveceğiniz Battle Royale olan bu oyunun diğer oyun modları da bulunuyor. Çok fazla popüler olmadığından dolayı eşleşmelerin başlaması düşündüğünüzden uzun sürebilir. Ancak lobilere saniyeler içerisinde katılabiliyorsunuz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts