Çanak Okey Extra Oyna

çanak okey extra
çanak okey extra

Facebook üzerinde 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaşarak kendi rekorunu kıran Çanak Okey Extra, özel olarak geliştirilerek mobil platformlara entegre edildi. Üstelik sosyal medya platformu üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanabilen yapım, mobil platformlar adına da herhangi bir ücret talep etmiyor. Kolayca akıllı telefonunuza veya tabletinize oyunu indirerek okey oynamaya başlayabilirsiniz. Ülkemizde oldukça sevilen ve birçok kişinin ilgisini çeken okey, masa oyunları arasındaki popülerliğini sürdürüyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte cihazlara dahi giriş yapan oyun, şimdi ise çok daha gelişmiş bir şekilde istenilen her yerde oynanabiliyor. Akıllı telefonunuza indirebileceğiniz okey oyunu ile nereye giderseniz gidin okey takımınızı beraberinde götürebilirsiniz. Üstelik cihaz içinde depolanan veriler, bu sayede fiziksel olarak yer kaplayan okey malzemeleri gibi dertleri ortadan kaldırıyor.

Çanak Okey Extra Masa Oyunu Oyna

Android masa oyunları dahilinde popüler bir konuma erişen yapım, aynı başarıyı iOS cephesinde de gösteriyor. Digitoy Games tarafından her iki platform için de hazırlanan yapım, eşsiz bir eğlenceyi beraberinde getiriyor. Ücretsiz olmasının yanında oldukça düşük bir alanı kaplayan oyun, sadece 25,4 MB boyutunda. Telefonunuzda veya tabletinizde oyunun çok fazla yer kaplayacağına dair endişe etmenize gerek kalmıyor. Böylelikle kişisel verilerinizi güvenli bir şekilde saklamaya devam edebilirsiniz.

Grafik yapısının gözü yormayan tarzda olduğu oyunda ayrıca eğlenceyi arttıran animasyonların hakim olduğu söylenebilir. Böylelikle günümüz oyunları arasında dahi kendisine sağlam bir yer edinmeyi başaran Çanak Okey, sosyal özellikler ile birlikte geliyor. Yani bundan sonra oyunu mutlaka Facebook üzerinden oynamak durumunda kalmıyorsanız. Eğer Facebook’taki yapımın sosyal yönünü seviyorsanız aradığınız her şey mobil oyun içerisinde de yer alıyor.

çanak okey extra
çanak okey extra

Çanak Okey Extra Özelliklerinde

 • Özel olarak dizayn edilen, akıcı grafik kalitesi
 • Çanak kırarak oynanış boyunca biriken altınları kazanma fırsatı
 • Seviye atlama özelliği neticesinde ilerleyen seviyelerde daha fazla bahis oynama olanağı
 • Tam 101 farklı seviye
 • Birbirinden farklı arkaplanlara sahip 10 oda
 • Karşınızdakilere içecek ve yiyecek gibi farklı pek çok hediye gönderme imkanı
 • Platin üyelik desteği ve ücretsiz VIP okey hizmetinden yararlanma olanağı
 • Özel bir şekilde dizayn edilen sohbet odası
 • Sürekli olarak güncellenerek farklı tarzlar edinen avatar seçenekleri
 • Farklı ünlüler ile oynayabilme desteği
 • HD kalitesi ile göz yormayan görsellik
 • Turnuvalar ve etkinlikler neticesinde artan rekabet
 • Her yerde oynayabilme imkanı

Çanak Okey Extra İndir

Eğer Facebook üzerinden okey oynamak yerine mobil cihazınıza oyunu indirerek eğlenceye buradan devam etmek istiyorsanız Çanak Okey Extra yapımını hemen indirebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde sunulan oyunu Google Play Store ve App Store sayfaları aracılığıyla edinmeniz mümkün. İndirme ve oynama işlemleri adına sizden herhangi bir ücret talep etmeyen oyun, özgür bir şekilde okey oynamanızı sağlıyor. Eğer oyunda daha fazla gelişim göstermek ve hediyelere erişmek isterseniz bunun adına oyun içi satın alım özelliğini tercih edebilirsiniz. Belirli miktardaki paketleri satın alarak oyundaki profilinizi yükseltebilir, eğlence dolu pek çok farklı özellik edinebilirsiniz. Üstelik tüm bu satın alma işlemlerini Google Play Store ve App Store mağazaları üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün.

Ücretsiz olan oyun, bu sayede Çanak Okey Extra APK indir gibi bir arayışa girmenizi de engellemiş oluyor. Bunların yanı sıra eğer oyunu iOS işletim sistemine sahip bir cihazda oynamayı düşünüyorsanız iOS 7.0 ve üstü bir sürümü kullanmanız gerekiyor. Android cephesinde ise oyunu çalıştırmak için gereken sürüm cihaza göre değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle Google Play Store üzerinden oyunu indirmeyi denemelisiniz.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler