Cat Runner: Design Home-Room Oyna

Cat Runner: Design Home-Room Ücretsiz oyna
Cat Runner: Design Home-Room

Cat Runner: Design Home-Room oyunu ile birbirinden sevimli ped hayvanlarınız ile hiç durmadan koşuyorsunuz. Oldukça eğlenceli ve sevimli grafikleri ile küçük yaştaki çocuklar başta olmak üzere her yaştan insanın eğlence ile oynayacağı bir mobil rol oyunu ile karşınızdayız. Bu oyun ile hayalinizdeki evi oluşturabilir, sevdiğiniz her şeyi keyfinize göre tasarlayabilir ve süsleyebilirsiniz. 

Solou firmasının tasarladığı bu oyun ile koşarak harika zamanlar geçirebiliyor, seviye atlayarak kendinize özel evinizi geliştirebiliyorsunuz. Başarılı ve ilgi çekici 3D grafikler ile süslenen oyunda kahramanız koşarken, hassas yön verme sayesinde onu çok rahat kontrol edebiliyorsunuz.

Cat Runner: Design Home-Room Oynanışı

Oyun aslında oynanış tarzı bakımından Subway Surfers oyununa benzemektedir. Cat Runner: Design Home-Room oyununda durmadan koşan bir sevimli ped hayvanınız bulunmakta. Kahramanız ile durmadan koşarak engelleri aşıyor, yoldaki altınları topluyor ve seviye atlıyorsunuz. Ancak bunu yaparken peşinizde sizi kovalayan düşmanlarınıza yakalanmamanız gerekiyor. Sevimli hayvan dostlarımız ile koşarken reflekslerinize güveniyor olmanız da oyunun olmazsa olmazlarından. Aynı zamanda çeviklik ve hızınız da çok önemli.

Cat Runner: Design Home-Room Oyna
Cat Runner: Design Home-Room

Oyunda birçok kedi, köpek ve boynuzlu at gibi ped hayvan karakterleri seçme şansınız oluyor. Her karakterin kendine göre farklı koşuş stilleri ile oyunda hiç sıkılmadan çok eğlenebiliyorsunuz. Cat Runner: Design Home-Room oyununu farklı kılan en önemli özellik ise topladığınız altınlarla hayalinizdeki ev tasarımını yapabiliyor, oyundaki evinizin her odasına eşsiz güzellikler ekleyebiliyor olmanız. Üst düzey özellikleri ve grafikleri ile özellikle çocuklar arasında vazgeçilmez bir oyun haline gelen bu mobil rol oyunu gerçekten denemeye değer oyunlar arasında yer alıyor.

Cat Runner: Design Home-Room Oyun Özellikleri

  • Dilediğiniz ev tasarımlarını oyunda yapma şansı
  • 3D oyun özellikli kedi koşucusu
  • Sayısız ve birbirinden güzel dekoratif seçenekler
  • Online rakipler ile yarışma şansına da sahipsiniz.
  • Her yaş için uygun sevimli oyun yapısı
  • Hassas kontrolleri ile oynanabilirlik özelliği artırılmış.
  • Eşsiz arka plan tasarımları
  • Daha çok para kazanmak için daha hızlı koşmayı sağlayan özellikler
  • Birden çok sevimli oyun karakteri ve özel koşma teknikleri

Cat Runner: Design Home-Room İndir

Cat Runner: Design Home-Room oyunu çıktıktan kısa bir süre sonra 10 milyon indirmeyi aşarak büyük bir başarıya imza attı. Online olarak arkadaşlarınızla da rahatlıkla yarışabileceğiniz bu oyunu ücretsiz bir şekilde hemen indirebiliyorsunuz. Tasarladığı birçok başarılı oyun arasına bir yenisini ekleyen Solou firması, sevenleri tarafından sıkı bir takip içerisinde. Her geçen gün indirilme sayısı artan bu oyun, mobil rol oyunları arasında ilk 5’e girerek başarısıyla göz doldurmaya devam diyor.

Android telefon ve tabletlerinize istediğiniz her yerde internet gerekmeksizin oynayabilirsiniz. Cihazınızda 40 MB’lık alan kaplayan bu oyunu, indirmek için cihazınızın sürümünün en az 4.0 ve sonrası olması gerekmektedir. Siz de bu oyunu denemek isterseniz, oyunu ücretsiz bir şekilde Google Play Store’dan indirebilir, tam gaz koşmaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler