Guardiola ve Yıldızlar Champion Eleven’a Geliyor!

Champion Eleven

Pep Guardiola – Champion Eleven Resmi Büyükelçisi

Bir alanda koşan noktalar yönetmekten bıktınız mı? Champion Eleven, futbol yönetimi deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyor ve bu süre boyunca aradığınız 3D oyun deneyimini size getiriyor! 1000’den fazla gerçek FIFPro lisanslı futbolcuyla, kendinizi futbol kulübü yönetiminin dünyasına kaptırın. Maçları kazanın ve oyuncularınızı olabildiğince iyi olmaları için eğitmek için deneyiminizi kullanın.

Lig maçlarında dünyanın dört bir yanından diğer gerçek yöneticileri ele alın ve taktiklerinizin 3D olarak oynandığını görün. Kazanmak için gerçek zamanlı olarak rakiplerinizin taktiklerine karşı çıkın! Rakiplerinize karşı şampiyon olarak sallanın, ekibinizin eğitim ve gelişimdeki değerini artırın ve kulüp alanınızda harika tesislerle destekleyin.

Dünya çapında gerçek AI veya insan rakiplerine karşı mücadele eden yeni Unity 3D Engine‘i inşa eden 2D ve 3D görünümler arasında serbestçe geçiş yapın.

Bağımsız saldırı ve savunma stratejilerinizin değişikliklere yanıt olarak gerçek zamanlı olarak oynamasını izleyin. Kendi taktiklerinizi kişiselleştirin veya denenmiş ve doğru olanı yapın. Taktiklerinizi yansıtmak veya tamamen zıtlamak için hiçbir temel algoritma yok. Dünyanın dört bir yanındaki gerçek oyuncuları ele geçirin ve kazancınızı eve götürmek için taktiklerinizi gerçek zamanlı olarak izleyin ve ayarlayın!

Kazançlarınızı artırmak için hayran kitlenizi geliştirin. Ek gelirinizi artırmak için stadyumunuzu oluşturmaya odaklanın veya oyuncularınızı en iyi olmak için eğitmeye mi çalışın? Seçim senin.

Takımları ve taktiklerini takımları kendi güçlü ve zayıf yönleriyle ele almak için ayarlayın. Her ligin zirvesine çık ve dünya şampiyonu olarak saltanatı ilan et!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts