Clash of Clans Benzeri Mobil Oyunlar

Clash of Clans benzeri mobil oyunlar listesini sizler için hazırladık. Eğer Clash of Clans oynamaktan sıkıldıysanız bu listeye göz gezdirebilirsiniz.
Clash of Clans Benzeri Mobil Oyunlar
Clash of Clans benzeri mobil oyunlar listesini sizler için hazırladık.

Clash of Clans benzeri mobil oyunlar ile gerek karakterlerin gerek de oynanış benzerliği açısından Clash of Clans oynuyormuş hissiyatı yaşayabilirsiniz. Bu liste içerisinde birbirinden farklı güzel, eğlenceli ve popüler oyunlar bulunuyor. Hatta bazı oyunları arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilir ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Clash of Clans Benzeri Mobil Oyunlar

Eğer Clash of Clans oyunundan sıkıldaysanız ve arkadaşlarınız ile birlikte vakit geçirip, hep birlikte başka bir oyuna başlamak istiyorsanız bu liste sizler için kaçınılmaz olacak. Ayrıca bu liste strateji oyunlarını seven kişiler için oldukça eğlenceli olacak.

Clash of Clans Benzeri Oyunlar
Clash of Clans oyunundan sıkıldıysanız bu listeye göz atarak yeni oyunlar bulabilirsiniz.

Popülerliğini tekrardan geri alan ve oyuncular tarafından sıkça indirilmeye başlanan Clash of Clans, bi anda üst sırala yerleşmeye ve oyuncular tarafından sevilmeye başlandı.

Boom Beach

Boom Beach
Boom Beach oyununu oynarken hem kendinizi bir komutan gibi hissedecek hem de eğleneceksiniz.

Bu efsanevi savaş strateji oyununda korkunç Blackguard’a karşı hem beyin hem de kas gücünüzü kullanarak alt etmeye çalıştığınız eğlenceli ve bir o kadar da vakit geçirmelik bir oyun. Oyunda adalara mahkum edilmiş insanları kurtarmak için düşman üslerine saldırılar yapabiliyorsunuz veya arkadaşlarınız ile birlikte bir klan kurup diğer düşmanlara karşı savaşıyorsunuz.

Rush Wars

Rush Wars
Rush Wars oyununun içerisinde birbirinden farklı özel karakterler bulunuyor.

Rush Wars oyunu içerisinde farklı özelliklere ve farklı özel ekipmanlara sahip karakterler ile bir takım kuruyorsunuz. Bu kurduğunuz takım ile birlikte oyun içerisinde farklı maden bölgelerine gidip oraları keşfediyor, düşmanları alt ediyor, ödülleri kazanıp, madenleri ele geçiriyorsunuz. Bu strateji oyununu oynarken hem eğlenebilir hem de güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Army of Heroes

Army of Heroes
Army of Heroes bir nevi Boom Beach tarzında bir oyun.

Army of Heroes oyunu nerden baksanız Boom Beach oyununa yakın özelliklerde bulunuyor. Oyunda yine kendi üssünüzü kurup, askeri araçlar ve birlikleri güçlendirip savaşlara katılıyor ve düşmanlarınızı alt etmeye çalışıyorsunuz. Bu strateji oyununu oynarken hem Boom Beach oynuyormuş gibi hissedebilir hem de eğlenebilirsiniz.

Battle Islands

Battle Islands
Battle Islands oynarken kendinizi II. Dünya Savaşında hissedeceksiniz.

Battle Glory 2 oyunu 1 milyon üzerinde indirmeye sahip. 1942 yılında, Güney Pasifik derinliklerinde kurduğunuz elit birlikler ile tropik adalara çıkartmalar yapıyor ve düşman kuvvetlerini alt etmeye çalışıyorsunuz. II. Dünya Savaşını yansıtan bu strateji oyunununda hava, deniz ve kara kuvvetleri garnizonlarını kontrol ederek rakiplerini düşürmeye çalışıyorsunuz.

Mighty Battles

Mighty Battles
Mighty Battles oyununda kahramanlarınızı harita üzerine yerleştirip düşmanları alt etmeye çalışıyorsunuz.

Mighty Battles oyunu gerçek zamanlı bire bir savaşlarda oluşturduğunuz birliklerinizi konuşlandırıp, saldırılarını kontrol ettiğiniz bir strateji oyunu. Oyunda garnizonların komutanı siz olduğunuz için göreviniz de birliklerini kontrol ederek düşman üslerini yok etmek. Bunun içinde birimlerinizi düzgün ve stratejik şekilde konuşlandırmalısınız ki rakibinize karşı galibiyet alabilin.

Brawl Troopers

Clash of Clans Benzeri Mobil Oyunlar
Brawl Troopers oyununda da aynı şekilde özel yeteneklere sahip özel karakter bulunuyor.

Brawl Toopers oyunundaki amacınız birbirinden farklı özelliklere sahip karakterli toplayıp ve bir araya getirip, o karakteri düzgün şekilde harita üzerine yerleştirip üstün gelen düşmanları sırayla ufak ufak stratejiler yaparak yenmeye çalışıyorsunuz. Oyunun seviye sistemi bulunduğundan oyunu kolayca bitirmek zor olabilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts