Clash Royale 24 Nisan Dengeleme Notları

Clash Royale
Clash Royale

Clash Royale 24 Nisan Güncelleme Notları

Henüz geçerli olmayan dengeleme 24 Nisan’dan itibaren geçerli olacak. Şirket, Clash Royale’de kart dengesine yaklaşma tarzlarını oyun testi, oyuncuları dinleme ve istatistiklerin sonucu olduğunu ve gelen dengelemelerin bunların birleşimi olduğunu belirtmekte.

Gelecek olan bu güncellemede Kara Prens, Mızraklı Goblin, Barbar Varili ve daha fazlasını yakından inceliyoruz!

Kara PrensDark Prince - Clash Royale

Kalkan İsabet Noktaları -25%

Son denge güncellemesi, Dark Prince’i azaltılmış kalkan kanat noktaları ile kalkanını yıkmak için artık daha az hasar gerektirir ve ona karşı daha hızlı savaşlar geçirmenize olanak sağlamakta.

Mızraklı Goblinler (Mızraklı Goblinler, Goblin Çeteleri, Goblin Kulübesi)Spear Goblins - Clash Royale

İsabet hızı ​​1.1 saniye → 1.2 saniye

Spear Goblinleri olan 3 kartın hepsi farklı metalarda ağır bir güce sahiptir. İsabet hızlarını arttırmak, çok yönlü kullanımlarını biraz geriye çekecektir.

Barbar VarilBarbarian Barrel - Clash Royale

Menzil 6.5 → 7

Barbar Barrel, henüz Arena’da ki yerini tam olarak bulamadı. Gelecek olan dengeleme ile artan menzil, hedefleri vurmak için onu biraz daha güvenilir hale getiriyor ve aynı zamanda cesur Barbar’ı Towers’a yaklaştırıyor. Ancak bir kule aşağıdaysa, şimdi 3 Kronu güvenceye almak için daha iyi fırsatlar sunan krala ulaşabilecektir.

ŞovalyeKnight - Clash Royale

İsabet Noktaları +% 3

Son denge güncellemesinden sonra bile, Knight hala çok yönlü ve popüler bir seçim, ancak İsabet noktalarındaki küçük bir artış onu en üst düzey oyun da iyi bir noktaya koymalıdır.

Dart GobliniDart Goblin - Clash Royale

Hasar +% 3

Dart Goblin’in benzersiz ve hızlı tempolu oyunu, farklı metalar içinde sağlam bir yer bulmak için çabaladı. Ancak artık Double Trouble Gum’ı çiğnemekte olduğu için, dartları biraz daha sert, daha fazla hasara sahip ve hatta artık iki aşamalı minyonları bile çekebiliyor!

Buz RuhuIce Spirit - Clash Royale

Alan Hasarı -4% ve Dondurma Süreci 1.5 saniye → 1 saniye

Ice Spirit, hem usta hem de zor bir karttır. 1 Elixir’in büyük bir maliyeti ve çok yönlü kullanımıyla, en üst düzey oyunda niçin mevcut olduğu sorusunu soran yok. Alan hasarının ve dondurma süresi, onu muazzam değeri bir dereceye kadar düşürürken, rekabet gücünü koruyacak kadar ölçeklendirmekte.

İskelet FıçısıSkeleton Barrel - Clash Royale

İskelet sayısı 6 → 7

Skeleton Barrel, farklı oynanma durumları, birlik kombinasyonları ve karşı taraflar için fırsat sunuyor. 1 tane ek Skeleton eklenmesi, hem rekabetçi hem de eğlenceli oyunlar için uygun bir seçim olması bekleniyor.

YıldırımLightning - Clash Royale

Yarıçap 3 → 3.5

Yıldırım geçmişte çoklu ayarlamalar görmüştür (azaltılmış Yarıçap, Hasar ve Taç Kulesi Hasarı). Yarıçaptaki bu artış, Yıldırım’ı tekrar savaş için uygun bir seçenek haline getirmelidir.

KasırgaClash Royale

Süre 2.5 saniye → 2 saniye ve Saniyede hasar +% 21 (bu toplam hasarı% -3 etkiler)

Ustalaşmak zor olsa da, iyi oynadığında Tornado baskın olabilir. Çekme süresinin hafifçe azalması büyük itirazlara karşı olan etkileşimleri dengelemekte. Bu askerler artık çok uzun bir süredir hareketsiz kalmayacaklar. Çekme azaltmasını telafi etmek için, saniyede hasar artışı büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Örneğin turnuva seviyesinde Tornado, 3 yerine 2 teneffüste Skeleton ve Yarasaları öldürebilecek.

Büyülü OkçuMagic Archer - Clash Royale

Hareketli hedefleri daha iyi vurur.

Bu, Magic Archer’ın bir Tombstone veya Goblin Hut’tan yumurtlama birimlerini vuramayacağı durumları ele almak yapılan bir dengeleme.

Büyüler

Şimdi nehirde de oynanabilir.

Düzeltmeler

  • Nadir durumlarda, kalkanını kaybettikten sonra Cannon Cart hedeflenemiyordu. Düzeltildi.
  • Cadıların hedefini menzil dışına itmesi durumunda cadı bazen hedefleri değiştirir. Düzeltildi.
  • Nadir durumlarda Sparky şarj edilirken menzilden çıkarıldığında sıfırlanması sabitlendi.
  • Hunter, artık üstündeki hedeflere ulaşabilecek.

Clash Royale’i bilgisayarınıza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler