Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Mobil Rol Yapma Oyunları

Rol Yapma Oyunları

Bugün sizlere devasa çok oyunculu çevrimiçi mobil rol yapma oyunları hakkında birkaç öneride bulunacağız.

Lineage 2: Revolution

Unreal 4 motoru ile güçlendirilmiş çarpıcı görsellerle nefes kesici yeni bir fantezi dünyasına girin.
Açık dünyada 200 oyuncunun aynı anda savaşabildiği gerçek zamanlı devasa savaşları tek bir ekranda deneyimleyin! Yeni oyuncularla beraber bir grup kurun veya arkadaşlarınızla bir klan kurup epik akın zindanlarında korkunç baş düşmanları alt etmeyi deneyin!

Lineage 2: Revolution, mobil cihazlara üst düzey grafikler, devasa bir açık dünya ve büyük ölçekli PvP savaşları getiren çığır açan, yeni bir çevrimiçi rol yapma oyunudur. Oyuncular nihayet gerçekten göz kamaştırıcı bir dünyada milyonlarla beraber bir MMORPG oyununu avuçlarının içinde deneyimleyebilecekler!

İlginizi çekebilir: Lineage 2 karakter oluşturma rehberi

Lineage 2: Revolution oyununu Google Play Store ve App Store‘dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Villagers & Heroes

Çok oyunculu mobil rol yapma oyunları hakkında bir diğer önerimiz ise Villagers & Heroes.

Kılıç, büyü, zindan, ejderhalar, sihirbazlar, savaşçılar, sayısız canavarlar ve dünyanın her yerinden insanlarla dolu büyük bir 3D dünyada epik bir Devasa Çok Oyunculu Oyunda (MMO) yüz binlerce oyuncunun arasına hemen katılın.

Mücevherli gün batımına adım atın ya da cehennem gibi yangın yerlerine girin. Sallanan merdivenlerin mağarasında bir zombi prensiyle karşı karşıya kalın veya vahşi rüzgarlar ve ürkütücü sihirlerle dolu buz dağlarında dolaşın. Seçebileceğiniz yüzlerce bölgeyle birlikte, Villagers & Heroes, oyunculara keşfedip fethedecekleri ve duygularında bir karıncalanma yaratacak son derece çeşitli bölgelerden oluşan bir palet sunan gerçekten geniş bir dünya sunuyor.

Villagers & Heroes oyununu Google Play Store ve App Store‘dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Era of Legends

Büyünün ve kılıcın hayranları! Oynaması ücretsiz MMORPG Era of Legends oyununun sınırsız dünyasında efsanevi bir maceraya atılın. Büyüleyici bir hikayeyi keşfedin, hayat veren maceralara katılın ve benzersiz oynanış özelliklerini deneyin.

Canınız ne isterse onu yapabilirsiniz. İster griffon süren iblis sürülerini bombardımana tutun isterseniz de devasa bir robotu kontrol ederek onları kıyıma uğratın. Büyülü canavarları toplayın ve savaşa sürün. Yakınlarınızla akın yapmak ya da Eminoor kıtasını Kötülüğün kuvvetlerinden kurtarmak paha biçilemez!

Era of Legends mobil oyunun en iyi özellikleriyle en iyi MMORPG’lerin temel özelliklerini birleştirir. Binlerce gizemle dolu, yüzlerce sınıf kombinasyonu, büyülü canavarlar, tehlikeli savaşlar ve büyüleyici grafiklerle dolu muazzam bir keşfedilebilir dünya. Yeni harikulade dünyaya selam!

Era of Legends oyununu Google Play Store ve App Store‘dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz

https://youtu.be/wpNTlA4LZvg

Star Wars™: Galaxy of Heroes

En sevdiğin karanlık ve aydınlık taraf kahramanlarıyla galaksinin efendisi olmak için efsane yerlerde savaşarak Star Wars™ rüyanı yaşa. Solo™: Bir Star Wars™ Hikayesi, Star Wars™: Son Jedi™ ve Rogue One™: Bir Star Wars™ Hikayesi dahil her dönemin karakterlerini kullanarak hayalindeki mangayı oluşturup özelleştir. Destansı tur tabanlı RPG savaşlarına katılarak, dev boss’ların karşısına çıkarak ve uzayda Milenyum Şahini gibi efsane gemileri kullanarak stratejini bir üst seviyeye çıkar!

Uzaklardaki bir kantinde rakiplerini yenip zirveye çıkarak galaktik holo oyunlarında fırtına gibi esmek için elinizden geleni yapın. Daha güçlü saldırılar yapmak ve daha da fazla kazanmak için kahramanlarının yeteneklerini geliştirip çatışma stratejini bir üst seviyeye çıkar. Ardından, Manga Kantini Savaşları, PvP Manga Arenası ve Manga Turnuvalarında diğer oyuncularla savaşarak galaksiyi fethet.

Star Wars™: Galaxy of Heroes oyununu Google Play Store ve App Store‘dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler