Construction City 2 – İnşaat Bulmaca Oyunu

Construction City 2
Construction City 2

HeavyFall Studio‘nun yayınladığı bulmaca oyunu Construction City 2 oyununu inceliyoruz.

Construction City 2 üzerinde 25 inşaat araçları bulunmakta. Vinçler, ekskavatör, kamyon, traktör, helikopter, forklift, yükleyiciler ve daha kontrol edebileceğiniz bir inşaat oyunudur. Tüm seviyeleri tamamlamak için bu güçlü araçlar kullanın!

Construction City 2 ile bulmacaları çözüyoruz

Construction City oyununa giriş yaptığımız gibi Türkçe dil desteğini görmek bizleri bir hayli mutlu etti diyebiliriz. Oyunda birçok bölge bulunuyor. Oyunda sırasıyla Dağlar, Rıhtım, Şehir, Karlı Bölge, Orman, Hardcore, Tren ve Bonus bölgeleri bulunuyor. Bizler de ilk olarak Dağlar bölgesine girerek oyunu denemeye başlayalım.

Oyunda zaman zaman bir kepçe, çimento kamyonu, vinç, çöp kamyonu gibi çeşitli araçları yöneterek bölümü geçmek için gerekli bulmacayı çözmelisiniz. İlerleyen bölümlerde tek bir araç yerine bölümü geçmek için birçok aracı kullanmanız gerekiyor. Bir araçla işiniz bittiğinde sol üst kısımda yer alan bölümden diğer araca geçerek yapmanız gereken işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Her bölümün kendine has özellikleri bulunan bu oyun, sizleri hem eğlendirecek hem de düşündürecek.

Construction City 2

Construction City’nin arayüzü oldukça basit, dil değiştirmek isterseniz bayrağa tıklayıp değiştirebilir, oyun içi sesleri de yine aynı şekilde açıp kapatabilirsiniz. Oyunun grafikleri ve eklenmiş ufak detaylar da oyuna göze hoş gelen ayrı bir hava katmış. Dikkatsiz davranıldığında patlayan objeler sizlere bir hayli zor zamanlar  yaşatabilir, bunun için oyunda bölümleri nasıl geçeceğinizi düşünürken yapacağınız hamleleri de ona göre dikkatli yapmanız gerekiyor.

Construction City 2 ile bu gizemli inşaat bulmaca oyununu siz de oynamak istiyorsanız Google Play Store üzerinden ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler