Crash Bandicoot Mobile – Aksiyon Dolu Koşular!

King tarafından geliştirilen Crash Bandicoot Mobile koşarken karşımıza çıkan engelleri çeşitli silahlar kullanarak geçtiğimiz bir aksiyon oyunu.
Crash Bandicoot Mobile
Crash Bandicoot Mobile artık Android platformda!

Crash Bandicoot Mobile şubat ayının başlarında sızdırıldığı hakkında iddialar gündemimizi meşgul ediyordu. King ekibinin geliştirmiş olduğu aksiyon oyunu sızdırılmasından yaklaşık iki ay sonra Android platforma geldi.

Crash Bandicoot Mobile Android’te!

Karakterimiz olan Crash ve onun kız kardeşi Coco hain Dr. Neo Cortex’in evreni yok etme planını engellemeye çalıştığını ve hain planlarından dolayı Neo’dan intikam alacağı söyleniyor. Bu oyun daha öncesinde 25 Şubat 2002’de Kuzey Amerika’da ve 15 Mart 2002’de Avrupa’da yayınlandı.

Crash Bandicoot Mobile
Crash Bandicoot Mobile koşarak devam ettiğimiz bir aksiyon oyunu.

Koşarak devam ettiğimiz oyun, ilerledikçe karşılaşacağımız Dingodile, Scorporilla, Mutagen Ant ve Nitrus Brio dahil olmak üzere çok sayıda düşman ve bölüm sonu canavarlarıyla tanışmaya hazır olun. Coco’nun gücünü yükseltmek için çeşitli malzemeler ve parçalar toplayarak silahlar, bombalar ve daha fazlasını yapabiliriz. Birbirlerinden farklı silahlar yaparak bölümlerde karşımıza çıkan engelleri ve düşmanları daha rahat geçebiliriz. Aksiyon dolu koşumuza devam ederken eşyalar toplayarak yaptığımız silahlar oyunda daha rahat ilerleyebileceğimiz büyük bir etken.

Mobil oyunlar konusunda deneyimli ekip King, daha önce de yayınladıkları oyunlarla büyük bir kitle tarafından sevildi. Yeni oyunları Crash Bandicoot Mobile’da diğer oyunları gibi gün içinde en çok indirilen oyunlardan biri oldu. Serinin hayranıysanız veya bu tarz oyunları oynamayı seviyorsanız, Crash Bandicoot Mobile’ı Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunun iOS versiyonu da büyük ihtimalle yakın zamanda duyurulacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler