CMGames’ten Hayatta Kalma Oyunu: Axe.io!

axe.io

Yüksek Kaliteli Hayatta Kalma Oyunu!

Axe.io‘yu bu hafta Android için tanıtıldı. Axe.io, Crescent Moon‘un yüksek kaliteli çok oyunculu bir kavga, hayatta kalma oyunudur. Şirket şu anda mobil cihazlarda Agar.io/snake.io tarzı oyunların en kalitelisini sunmayı amaçlıyor.

Tanıtım videosuna izleyerek grafikler ve oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Oyunda hayatta kalan son oyuncu olabilmek için ya da kimin kalabileceğini görmek için gerçek oyuncularla mücadele edip 3D arenalarda koşuyorsunuz.

Axe.io Yüksek Kaliteli Hayatta Kalma Oyunu

Oyunda gizli hırsızlar, kaba kuvvetli kara şovalyeler ve çeşitli avcılar dahil olmak üzere 16 savaşçı sınıf bulunmakta. Sınıfınızı bu 16 sınıf arasından seçip güçlerini arttırmak için mücadeleleri kazanmak gerekmekte.

Seçtiğiniz sınıf ne olursa olsun, mekanikler aynı kalmakta. Biriniz ölene kadar birbirinize bir şeyler fırlatıyor ya da kılıç ile vuruyorsunuz. Seviye arttırmak için daha fazla isabet tutturup daha fazla rakibi haklamanız gerekmekte.

Bir hayli eğlenceli gibi duran oyun, bu tarz oyunları seven oyuncuları meraklı bir bekleyişe soktu. Ama oynayabilmek için biraz daha zaman var gibi duruyor, bu yüzden biraz daha sabretmemiz gerekmekte. Twitter’da Crescent Moon‘u takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler