Day R Survival ile Kıyamet Sonrası Yaşam

Day R Survival

Nükleer Savaş Sonrası Hayatta Kalın!

Day R Survival, şu anda Android’de bir hayli ilgi çekmiş durumda. Oyun kıyamet sonrasını anlatan RPG tarzındadır. Nükleer savaş sonrası radyasyon ve zombilerle çevrili yıkılmış bir dünyada hayatta kalmalısınız. Day R Survival, tltGames tarafından geliştirilmiş rol oyunudur.

Arazide ailenizi kurtarmak için 1980’lerin SSCB kalıntıları arasında yürümelisiniz. Yol boyuna radyasyon, zombi ve hastalıklara karşı kendinizi savunmasız bırakmamalısınız.

day r survival map

Siz oyuna devam ederken mevsimler değişecek ve 2500 farklı şehir ve kasabayı ziyaret edip, geniş bir vahşi yaşamı keşfedeceksiniz. Oyunun 3D olmaması tek eksik yönü gibi gözüküyor. Artistik görselleriyle adeta bir öykü kitabından kopup gelmiş.

Oyunda hayatta kalmanıza ve kullanışlı nesneleri hazırlamanıza yardımcı olan çeşitli becerileri geliştirebilirsiniz. Yol boyunca tanıştığınız insanlara yardım edebilirsiniz ve bunlardan birkaçına ihtiyacınız olabilir. Oyunun en iyi yanı, tüm olan biteni bir arkadaşınızla çevrimiçi oynayabilirsiniz. Birlikte mücadele edebilir, ticaret yapabilir ve görevleri tamamlayabilirsiniz.

Day R Survival’i hemen Google Play‘den indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler