Marvel’a Rakip Geliyor! – DC Unchained

DC Unchained

Marvel’a DC Unchained Yanıtı

DC’nin Marvel Future Fight‘a yanıtı olan DC Unchained 29 Mart’ta Android’de resmi olarak çıkması planlanıyor. Tüm dünyaya çıkması için de çalışmalar yapılmakta fakat yine de bunun için biraz beklemek gerekmekte.

DC Unchained’ta, karanlık orduların arasından yolunuzu kesmeye çalışanları yenerek kendinize yardımcı kahramanlar toplamak ya da isterseniz bu yola süper kötüler olarak devam edebilirsiniz.

Daha öncesinde Diablo ya da Torchlight oynadıysanız DC Unchained’in nasıl oynandığını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Oyundaki tek fark ise bu oyunda bir takımla birlikte olmanız.

Tüm dünyada oynayabilmek biraz zaman alacak gibi gözüküyor. Ama Asya kıtasında olanlar oyunu çıktığı anda Google Play’den akıllı cihazlarına indirerek oynamaya başlayabilecek!

Oyunun resmi blog sitesindeki yapılan açıklamada öncelikle tüm ülkelerde henüz çıkmadığı için özür dilenmekte. Oyun ilk önce 13 Asya ülkesinde piyasaya sürülecek ancak tüm dünya için de hazır olduklarını ve takip etmeye devam etmemizi söylemekteler.

Dc Unchained Asya'da Çıkıyor!

29 Mart’ta Asya’da Resmi Olarak Çıkıyor!

Piyasaya çıkış tarihi Türkiye saatine göre 26 Mart saat 04.00 olacak. Sunucuların açılışı ise 06.00’da gerçekleşecek. Resmi olarak piyasaya sürülen ilk yayın sürümü sırasında daha iyi hizmet verebilmek adına olası sorunları ele alıp çözüm aranacak. Oyun piyasaya çıkış tarihinden itibaren indirebileceksiniz ve oyuna yaptığınız kayıtlar resmi sürümden sonra bile saklanacak. Olası problemlerin güncellenmesi ve bakımların ardından oyunun resmi sürümü ise Türkiye saatine göre 29 Mart saat 06:00 olacak.  

Ön kayıtlar DC Unchained sunucularının açılmasıyla 26 Mart günü kapanacak! En sevdiğiniz süper kahramanlar ile tanışma fırsatına sahip olduğundan emin ol. Ön kayıt yapanlar için ön kayıt ödülleri hakkında bilgi kısa bir süre sonra açıklanacak.

Yapılan açıklamada, DC Unchained kadrosunda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışacaklarını ve sevgi ve desteklerimizi beklediklerini de sözlerine eklemekteler.

DC Unchained vs Marvel Heroes

Marvel ile DC Karakterler Benzerlikleri

Marvel ile DC karakterleri arasında pek çok benzerlik göze çarpmakta Marvel mi DC’yi taklit etmekte yoksa DC mi Marvel’i taklit ediyor biz karar veremedik. İsterseniz bir de siz bakın.

Ghost Rider ve Atomic Skull

Ghost Rider ve Atomic Skull

Deadpool ve Deathstroke

Deadpool ve Deathstroke

Gladiator-Superman-Hyperion

Gladiator-Superman-Hyperion

Captain America ve Commander Steel

Captain America ve Commander Steel

Siz de bu konu hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca DC Unchained’in tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=51&v=YHJskRXFvxY

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler