Diggy’s Adventure – Macera Oyunu Oyna

diggy's adventure
diggy’s adventure

Oyun konsollarında ve PC platformunda en sevilen oyun türleri arasında yer alan macera, benzer şekilde mobilde de bir hayli benimseniyor. Özellikle macera türü altında yayınlanan ve aksiyon dolu ögeler ile harmanlanan mobil yapımlar, zirveye oturarak büyük başarı sağlayabiliyorlar. Nitekim bu duruma örnek teşkil eden Diggy’s Adventure, 10 milyonu aşkın oyuncusu ile macera oyunu oyna tavsiyelerinin ne denli başarılı olduğunu kanıtlar nitelikte. Ana türü macera olan oyunda puzzle ögeleri de bulunuyor. Yani bulmaca tarzı da benimsenmiş denilebilir.

Diggy’s Adventure Oyna

Eşsiz bir maceranın içerisine atılmanızı mümkün hale getiren Diggy’s Adventure, çeşitli bulmacaları çözmenizi istiyor. Bu bulmacaları çözerek oyunda ilerleme kaydedebilirsiniz. Başarılı bir şekilde bulmacaları çözdükçe hikayenin derinleştiğine ve daha fazla macera ögesinin ortaya çıktığına şahit olabilirsiniz. Araştırma yapan Diggy, Profesör, Linda ve Rusty karakterlerinin maceralarını konu alan oyunda kontrol tamamen oyuncuya bırakılıyor. Maceranın uç noktasına kadar seyahat edebilir, antik uygarlıklarda yaşanan olayları öğrenebilirsiniz. Sıra dışı bir hikaye odaklı macera oyunu Diggy’s Adventure, böylelikle kendisine farklı bir çizgi çizmeyi başarıyor. Başarılı Android macera oyunları arasında gösterilen yapım, bunu ise elbette söz konusu özgün yapısına borçlu denilebilir.

Çeşitli bulmacaları aşıp hikayenin farklı bir şekilde ilerlediğini görmeniz, giderek zorlaşan bir oyunla da karşı karşıya kalmanızı sağlıyor. Çözdüğünüz her bulmaca ile oyunun derinliklerine dalıp gidebilir, bu esnada daha zorlu bulmacalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum, oyundan alınan zevki neredeyse ikiye katlıyor. Hali hazırda macera ögelerinin zirve yapması, oynanış zevkini arttıran faktörler arasında yer alıyor. Bunun yanında kimi zaman zorlaşan bölümler, oyundaki hırsınızı daha da arttırabiliyor. Her geçen gün bulmacaları daha fazla çözmek ve bir an önce hikayenin ilerlediğini görmek isteyebilirsiniz. Bu esnada farklı tehlikeler ile karşılaşabilir, karakterinizi mümkün olduğunca bu tehlikelerden korumalısınız.

diggy's adventure

Diggy’s Adventure Özelliklerinde

  • 1000’den fazla çözülecek bulmaca ile eşsiz bir macera yaşama imkanı
  • 500’den fazla kaçılacak labirent neticesinde renkli oynanış yapısı
  • 100’ü aşkın, eğlence dolu karakterler ile iletişime geçebilme desteği
  • Eşsiz ve unutulması imkansız 5 mitolojik yer ve kullanıcıları bekleyen hazineler
  • Her hafta sunulan yeni içerik desteği neticesinde güncel kalma desteği

Geliştirici ekip, oyunun güncel kalmasına son derece önem veriyor. Böylelikle sıkılmadan oynayabileceğiz bir macera oyunu ortaya çıkıyor. Var olan içeriklerden sıkılmanız halinde haftalık gelen yenilikleri takip edebilir, her hafta yeni içerik desteği neticesinde farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Üstelik oyunun kendisini ücretsiz sunmakla kalmayan yapımcı firma, aynı zamanda haftalık güncellemeler için herhangi bir ücret talep etmiyor. Böylelikle çok yönlü ve uygun fiyatlı bir oyun edinmeniz mümkün hale geliyor. Yapılan güncellemeler ile oyunun yükünü de arttırmayan firma, böylelikle uygulamanın kapladığı alanı sürekli olarak arttırmaktan kaçınmış oluyor.

Diggy’s Adventure İndir

Oyun tamamen ücretsiz olarak sunulduğu için Diggy’s Adventure APK indir gibi bir seçenek yoluna gitmenize gerek kalmıyor. Oyunun APK dosyasını aramak yerine Google Play Store sayfasını ziyaret edebilir ve ücret ödemeden yapımı indirebilirsiniz. Aynı durum iOS tarafında da geçerli. Oyunu App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde sunan firma, her iki platform açısından da ücretsiz bir deneyim yaşanmasını sağlıyor.

iPhone, iPod Touch ve iPad cihazları ile uyumlu olan oyunu indirmek için iOS 8.0 ve üstü işletim sistemine sahip olmak gerekiyor. Android tarafında ise en az Android 2.3.3 sürümüne sahip bir cihaz kullanmak yeterli. Tabi oyundan daha fazla performans almak için daha yeni cihazlara yönelmeyi düşünebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler