Doughlings – Eski Tuğla Kırma Oyunu Geri Döndü!

Doughlings

Doughlings ile Bir Klasik Yeniden Doğuyor

Yerli oyun geliştiri firma Hero Concept yeni oyunu Doughlings ile karşımızda. 80’lerin unutulmaz oyunu Arkanoid ve onun eskimeyen oyun tarzı, yerli geliştiricilerin elinde yepyeni bir hal aldı. Klasik “tuğla kırma” mekaniklerini tamamen yenileyerek farklı karakterler, süper güçler, oyun dinamiklerini tamamen değiştiren hedefler ve zorlayıcı bölümleriyle özellikle geçmişin usta oyuncularını tekrardan sahneye çağırıyor. Bu tarz oyunlara istek var ki, benzer tuğla kırma oyunları yerli geliştiriciler tarafından geliştiriliyor.

2017’de 3 kişi tarafından İstanbul’da kurulmuş ve mobil, PC ve konsol platformları için farklı türlerde oyunlar geliştirmeyi amaçlayan Hero Concept’in ilk oyunu Doughlings, başından sonuna kadar tamamen yerli tasarım ve yazılımcılar tarafından geliştirildi. Toplamda 6 dilde yerelleştirilen oyun ilk olarak Google Play’de yerini aldı. Önümüzdeki günlerde App Store’da ve 1 Kasım itibariyle de tüm dünyada yayınlanacak. 

Oyunla ilgili tüm bilgiler için oyunun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Website: https://doughlings.com

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler
Real Car Parking 2017

Real Car Parking 2017 İle Eğlenirken Öğrenin!

Farklı Bir Park Etme Oyunu – Real Car Parking 2017 Tüm park etme oyunları aynı, aradığım grafik ve oynanışı bir türlü bulamıyorum diye üzülüyor musunuz? Araba içinden sürüş bile yok diye yakınıyor musunuz yoksa? Keşke yeni park oyunu çıksa da şöyle doya doya park etsek diyenlerden misiniz? O…
Devamını oku