Dr. Driving 2 – Araba Yarışı Oyunu

Dr. Driving 2
Dr. Driving 2

Araba simülasyonları ve yarışları oyun sektöründe ayrı bir yer tutar. Mobil oyun sektörü için de bu durum aynıdır. SUD Inc. firmasının yayınladığı ve serinin ikincisi olan Dr. Driving 2, mobil oyun sürüş zevkini gerçekten alabileceğiniz ve çevrimiçi olarak diğer oyuncularla rekabet edebileceğiniz bir mobil araba yarışı.

Dr. Driving 2 Neler Sunuyor?

Oyun içerisinde bulunan farklı modlar ile eğlencenin tadını çıkartın. Kariyer Modu, Araba Laboratuvarı, En iyi Yarışçı, Turnuva, Taksi ve Şampiyon gibi modlar bulunan oyunda tek başınıza görevleri tamamlayarak gelişebilirsiniz. Görevleri tamamlandıkça çıkan araba parçalarını birleştirerek yeni model araçlar elde edin ya da mevcut araçlarınızı geliştirin. Turnuva bölümünde ise çevrim içi olarak diğer oyuncularla yarışarak, onlarla rekabet edebilirsiniz. Rakiplerini alt ederek, rank sisteminde üst sıralara çıkın. Oyunda bulunan benzin, oyun oynama hakkınız. Toplam 10 tane bulunan benzin bir bölümü oynadığınızda eksilir ve 10 dakikada bir yerine yenisi gelir.

Dr. Driving 2
Dr. Driving 2 Oyun İçi Ekran Görüntüsü

Altın kazanmak için günlük görevleri düzenli yapmanız gerekmektedir. Oldukça basit olan bu görevleri aradan çıkartarak hem altın kazanın hem de arabanızı güçlendirin.

İlginizi çekebilir: 5 En İyi Mobil Yarış Oyunu

Dr. Drive 2, size her 3 saatte bir Normal Kutu açma şansını verir. Bu kutulardan araba parçaları ve altın elde edebilirsiniz. İşinize yaramayan parçaları ise geri dönüşüm yaparak belli bir sayının ardından Geri Dönüşüm Kutusu elde edebilirsiniz. Özel kutu ise oyun içi satın alınan yakutlar aracılığıyla açılabilir.

Dr. Driving 2 İnceleme Yorumu

Dr. Driving 2 ile ilgili en çok beğenilen inceleme yorumları:

Oynaması eğlenceli ve bağımlılık yapıyor.

Lawrence Ekpe

Oyun güzel fakat bazı güncellemeler yapılmalı mesela benzin konusu sıkıntılı çok uzun süresi ayrıca bölümler fazla kolay mesela kariyerde seviye başına 20 göre var ve hepside çok kolay görevler biraz daha zorlaştırılsa daha güzel ve heyecanlı olur bence fikrim. Herkese iyi oyunlar tesviye ederim…

Uğur Payam

Dr. Driving 2 İndir

Android ve iOS kullancılar için erişebilir durumda ve ücretsiz bir mobil araba yarışı olan Dr. Drive 2, araba yarışı tutkunlarını bekliyor. Oyun ücretsiz ancak çoğu oyunda karşımıza çıktığı gibi oyun içi satılan öğeler mevcut. Oyun sadece Android platformunda 10 milyondan fazla indirilmiş durumda.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler