DR. Parking 4 Oyunu

DR. Parking 4

Eminim ki akıllı telefonu olan herkes hayatının bir dönemi araba park etme oyunu oynamıştır. DR. Parking 4 uzun zamandır hayatımızda olan araba park etme oyunlarına üstün özellikleri ile adeta yeni bir soluk kazandırıyor. İsminden de anlaşıldığı üzere oyunun 4.versiyonu olan DR. Parking 4 zengin içeriği ve 3D grafikleri ile ister online isterseniz de offline şekilde araba kullanma ustalığınızı sergilemenizi sağlıyor. Araba park etme oyunlarında en iyisi olan SUD. lnc firmasının tasarladığı bu oyunda araba park ederek oyun parası kazanabiliyor, kazandığımız bu paralarla daha yüksek arabalar alabiliyor veya mevcut arabalarımızı motor güçlendirmesinden rengine kadar birçok özellikte geliştirebiliyoruz. Araba park etme de usta olduğunu düşünüyorsan bu oyunu mutlaka denemelisin.

DR. Parking 4 Oyunu Oynanışı

DR. Parking 4 oyunun amacı oldukça basit aslında. Ok işareti ile gösterilen çeşitli park yerlerine aracımızı en kısa sürede park ederek park alanını yeşil yapmaya çalışıyoruz. Seviye atladıkça park edeceğimiz alanların zorluk derecesi artıyor. Oyun ekranında eli yormayan çok ince düşünülmüş bir ekran tasarımı yapılmış. Ekranda görülen gaz, fren ve otomatik vites butonları ile arabayı hareket ettirebiliyor, oldukça hassas olan direksiyonuyla kullanıcı gerçek bir araba kullanır gibi araba sürmenin tadına varabiliyor. Tasarımı her yönden düşünülmüş olan DR. Parking 4’de araç içi ve dışı olmak üzere 4 farklı kamera tipiyle aracınızı yönetebiliyorsunuz. 

DR. Parking 4
DR. Parking 4

Oyunda bir garajınız ve bu garajın 6 arabaya kadar kapasitesi bulunuyor. Birbirinden farklı tasarlanmış arabaları oyun sizin için 3 kategoriye ayırmış. Bunlar C sınıfı, M sınıfı ve L sınıfı araçlar olarak adlandırıyor. Bu sayede araba seçimleriniz daha hızlı ve kolay şekilde yapabiliyor, denk rakiplerle yarışabiliyorsunuz. İster çevrimiçi özelliği sayesinde başka kullanıcılarla kıyasıya bir yarış içinde, isterseniz de çevrimdışı özelliği ile pratik çalışmalar yaparak kendinizi ve arabalarınızı geliştirebiliyorsunuz.

Arzu ederseniz oyun içinde bulunan oyun parası satın alarak daha hızlı yüksek model arabalara sahip olabilirsiniz. DR. Parking 4 Oyununun size sunduğu bir başka oynanış biçimi ise özel kodlu oyun odaları oluşturarak dilediğiniz arkadaşınızla özel yarışmalar yapabiliyor, birlikte eğlenceli bir oyun keyfi yaşayabiliyorsunuz.

DR. Parking 4  İndir

DR. Parking 4 telefonlarında depolama sorunları olanlar için oldukça küçük bir yer kaplıyor. 11,06 MB’lık boyutu ile boş zamanlarınızda akıllı telefonlarınızdan hiç sıkılmadan oynayacağınız oldukça eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun olarak göze çarpıyor. Google Play Store’un yarış oyunları kategorisinde ilk 10 sırada bulunan oyun 50 milyon indirilme başarısını çoktan göstermiş durumda.

 Android telefonların son sürümüne uyumlu olan DR. Parking 4 ücretsiz olması da oyunu cazip kılan bir başka özelliği. Bu sayede DrParking 4 apk gibi dosyalarla telefonunuzu riske atmanıza gerek dahi kalmıyor. Araba park etme oyunlarında sürükleyici bu oyunu sizde oynamak istiyorsanız Google Play Store’dan akıllı telefon veya tabletlerinize indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler