Günün Oyunu: Dragon Project

Dragon Project

Heiland’in avcısı, Dragon Project ‘e hoş geldin! Sana neler olduğunu hızlıca özetleyelim. Krallık bir ejderha tarafından lanetlendi ve canavarlar tüm toprakları ele geçirdi. İyilerin tarafında mücadele etmeye ve kılıcını kuşanıp görevlerini yerine getirmeye var mısın?

Çoğu MMORPG’nin (devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu) aksine Dragon Project, kolaylıkla tek elini kullanarak oynayabilmen için tasarlanmış. Kahramanı hareket ettirmek için dilediğin yöne sürüklemen yeterli, kaçmak için ekranı kaydırmalı, kötülere saldırmak için ise üzerlerine dokunmalısın. Her gün işe ya da okula gidip gelirken yolda oynayabileceğin Dragon Project, oyun kumandalarını kullanırken zorlananların da rahatlıkla kontrol edebileceği mükemmel bir MMORPG.

Pek çok farklı görev üstlendiğin oyunda amacın ülkeyi ele geçiren canavarlara karşı savaşmak. Canavarları bozguna uğrattığında kazandığın malzemeleri, ihtiyaç duyduğun aletleri üretmek için kullanacaksın. Canavarlar ne kadar güçlüyse, kazandığın malzemeler de o kadar iyi olacak. Böylece daha etkili silahlar ve zırhlar üretebileceksin.
Behemoth adlı kuvvetli canavarlar, senin becerilerini sınayacaklar. Diğer canavarlar gibi vahşi bölgelerde bulunmayan bu özel yaratıkları senin çağırman gerekiyor. Behemoth’ları yendiğinde yepyeni silahlar üretmek için levhalar kazanacaksın.

Hakiki bir canavar avcısına dönüşmene yardımcı olmak için sana birkaç ipucu verelim:

• Çabucak seviye atlamaya çabalamak yerine düşmanlarını yenmek için kullanacağın aletlerin yapımına odaklanmalısın.

• Değerli taşlar elde etmek için hikayeyi ve görevleri tamamla. Bu taşlarla Behemoth veya Magi lyi kullanabilir ve silahlarına özel güçler ekleyebilirsin.

• Behemoth’ların da zayıf noktaları var. Mesela, Leider Reaper fiziksel saldırılardan çok Magi saldırılarından etkileniyor. Nasıl saldıracağın konusunda stratejik olmalısın.

15. seviyeye ulaştığında, oyunda daha fazla sosyalleşeceksin. Bir Lounge’a katılabilir ve birlikte savaşacağın müttefikler bulabilirsin. Dilersen Heiland krallığında tek başına savaşman da mümkün.

Oyundaki yönlendirmeler sayesinde Dragon Project’i oynarken hiç takılmayacaksın. Ama oyunda o kadar çok görev var ki, hangisine katılacağına karar verirken zorlanabilirsin.

Hangi görevi seçersen seç, kötüleri acımasızca katledeceğin kesin.

goGame tarafından geliştirilen Dragon Project oyununa App Store ve Google Play Store üzerinden erişebilirsiniz.

Daha fazla haber, oyun tanıtımı ve inceleme için bizi Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi unutmayın! Bizlere destek olmak için haberlerimizi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşmanız dileğiyle.

Oyunun tanıtım videosunu aşağıda ki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Keyifli bir pazar günü dileriz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts