Dungeon Faster – Yaratıklarla Dolu Bir Zindan

Dungeon Faster ile tek kişilik bir zindan keşfetme oyununa göz atmaya ne dersiniz? Bu zindanda keşfedilecek çok fazla oda bulunuyor.
dungeon faster
Dungeon Faster

Dungeon Faster ile tek kişilik bir zindan keşfetme oyununa göz atmaya ne dersiniz? Bu zindanda keşfedilecek çok fazla oda bulunuyor. Her odada ilerlemenizi otomatik kaydedebilir ve istediğiniz zaman bırakıp istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Zindanın içerisinde ortaya çıkarılmayı bekleyen tonlarca gizemli nesne sizleri bekliyor. Ayrıca zindan sizlere faydalı ve zararlı olacak türde birçok eşyalarla dolu.

Dungeon Faster oyununda oynamanız için birçok birbirinden farklı karakter bulunuyor. İster güzeller güzeli Paladyna‘yı isterseniz de sinsi Thiefo olarak oyunda yerinizi alabilirsiniz. Kahramanlarınızı tamamen ücretsiz ve offline bir şekilde seviye atlatın, düşmanlarınızı yenmek için destenizi oluşturun ve yağmalamaya başlayın.

Oyunda düşmanları yenmek için bir desteye ihtiyacınız bulunuyor. Düşmanları yenmek için kendi özel destenizi oluşturun. Kartlar kalıcı olarak geliştirilmekte yani geliştirdiğiniz sürece her zaman daha güçlü oluyorsunuz. Hazinelerle dolu olan birçok adası bulunan bu zindanı baştan sona tarayın. Aman dikkat edin, aileleri onlara garip isimler verdikleri için sinirden deliye dönmüş Wherewulf, Zombiebie, Skeletoon ve daha pek çok korkunç hazine sahipleri bulunuyor ve bu yaratıklar hazinelerini ödünç almandan pek memnun olmayacaklar.

Dungeon Faster oyununu Google Play Store üzerinden ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler