Dungeon Hunter 5 Güncellendi!

Dungeon Hunter 5

“Kader, dünyayı karanlığın yükselişini başlatan bir kaos çağına sürükledi. Artık herkes kendini haydutlara, canavarlara ve daha pek çok tarif edilemez dehşete karşı korumak zorunda. Ancak bu çağ, paralı askerler ve ödül avcıları için benzersiz bir fırsat ve refah demekti çünkü adaletin bedeli her zaman yüksekti ve hiç bu kadar yoğun çalıştıkları bir av dönemi olmamıştı!”

Gameloft’un popüler oyunlarından biri olan Dungeon Hunter 5’in yeni güncellemesi, Uzak Doğu’nun mistik temasını oyun severler ile buluşturdu!

Dünya’nın öncü mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft, popüler Hack n’ Slash oyunu Dungeon Hunter 5 için yeni bir güncelleme yayınladı. Mobil platformların belki de en iyi Hack n’ Slash oyunu olan oyun bu güncelleme ile  daha iyi kontrolllere sahip oldu  ve arayüzünde önemli değişiklikler gerçekleşti.

Güncelleme ile beraber Dungeon Hunter serisinin hayranları kendilerini yepyeni bir fantastik macerada bulacaklar. Sevilen Dungeon Hunter serisinin beşinci oyunu ilk kez 11 Mart 2015 tarihinde oyun severlerle buluşmuştu, o zamandan bu yana pek çok güncelleme alan oyun hem içerik olarak zenginleşti hem de kontrolleri ve arayüzü günümüz standartlarına ulaştı.

Konsol Kalitesinde Grafikler

Dungeon Hunter 5 gelişmiş grafikleri ve oynanış tarzı ile konsol oyunlarını aratmıyor. Oyunseverler, ünlü Çin efsanelerinden “Batı’ya Yolculuk” temasıyla sunulan güncelleme ile Uzak Doğu’nun mistik dünyasını mobil cihazlarında keşfedebilecekler.

Gelişmiş Arayüz ve Kontroller

Oyunun kontrollerini güncelleştirme sonrası daha da rahat bulcaksınız. Karaktere göre değişiklikler gösteren, normal ve özel saldırılar ile düşmanları öldüreceksiniz.  Ölen düşmanların üzerinden ve çevredeki varillerden silah, zırh, altın ve sağlık iksiri gibi ganimetler düşürebilirsiniz. Ayrıca her bir hareket, size gelişim puanı kazandıracak. Oyunda seviye atlamak da önemli. Zira görevler gittikçe zorlaşıyor ve anlık hatalar bile dakikalarca uğraştığımız görevleri berbat edebiliyor. Bu yolculukta karşılaşacağınız yeni ve zorlu düşmanları alt ederek, efsanenin ruhunu yansıtan bir çok yeni muhteşem silah ve zırhları da elde edebileceksiniz.

Bölüm tasarımları ve efektler ise kesinlikle etkileyici. Orkestra tarafından çalınan görkemli müzikler ve sesler de oynayış keyfini ve deneyimini daha üst seviyelere taşıyor. 

En yeni güncellemesi ile Dungeon Hunter 5 , App StoreGoogle Play, ve Windows Store üzerinden indirilebilir.

Bizi  Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi, haber ve gönderilerimizi beğenerek ve paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyin lütfen. Keyifli, günler dileriz.

 
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler