Dungeon Hunter Champions Android’e Geliyor!

Dungeon Hunter Champions
Dungeon Hunter Champions

Dungeon Hunter Champions Android’de!

Gameloft’un aksiyon RPG serisinin en son oyunu olan Dungeon Hunter Champions nihayet 3 Mayıs’ta Android’de lanse edilecek. Dungeon Hunter Champions, toplamda 250’den fazla kişinin bulunduğu kahraman koleksiyonuna sahip olmakla birlikte her birinin de öz geçmişi var, karakterleri açtıkça geçmişlerini keşfedebilirsiniz.

Binlerce Oyuncuyla Birlikte Canavar Avına Çık

Topluluğa katılıp dünyanın dört bir yanından oyuncularla tanış ve onlarla çevrimiçi 5v5 savaşlara ve Arena çatışmalarına katıl! Arkadaşlarının en iyi şampiyonlarıyla MOBA için takım oluştur ve kendi şampiyonlarını onlarla paylaş. Bir Lonca oluşturarak ya da var olan bir loncaya katılarak güçlü bonuslar kazan.

Destansı Hikaye Modunda Devasa Düşmanlar ile Savaş!

Acımasız Boğa Şeytan Kral ve hırçın Yaşlı Suna gibi muazzam düşmanlarla mücadele et. Her patronun özel yıkıcı becerilerine karşı koymak için strateji yaratmalısınız. Ejderha gibi güçlü canavar türlerini alt ederek kahraman arena şampiyonların için ücretsiz efsanevi teçhizat edin.

Dungeon Hunter Champions 3 Mayıs’ta Android’de!

Oyunda şu an 250 kahraman bulunmakta ve oyunu oynarken muhtemelen birçoğuyla savaşmak isteyeceksiniz. Ama tahmin edebileceğiniz gibi, yolunuzu ilerletmek için tek bir şampiyonu seçme şansınız bulunuyor. Bir şampiyonda ustalaşmanız gücünüzü arttırmak için ideal olacaktır. Böylece PvP ile mücadele edebilirsiniz ve gerçek gücünüzü diğer insanlarla test edebilirsiniz.

Oyunun şu an ön kayıtları devam etmekte, oyun çıktığı gibi katılmak istiyorsanız Google Play üzerinden ya da resmi sitesine giderek başarılı bir şekilde ön kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Ayrıca daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız resmi siteye göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler