Durango Wild Lands ile Vahşi Toprakları Keşfet!

Durango

Durango: Wild Lands Yakında Google Play’de!

Durango: Wild Lands, bu yıl merakla beklenen oyunlarından birisi ve sonunda mayıs ayında Android’e geliyor! MMORPG türündeki bu oyunun geliştiricisi NEXON Company. Eğer Monter Hunter: World oynadıysanız şu anki oyunun sistemini de kolaylıkla anlayabilirsiniz. Canavarları avlayacak ve çevrede bulduğunuz ekipman parçalarını birer zanaat ekipmanlarına çevireceksiniz.

Çevrenizde bulduğunuz eşyaları donanımlı birer silaha dönüştürdükçe gücünüze güç katacaksınız ve büyüyeceksiniz. Gücüne güç kattıkça daha büyük ve güçlü canavarlara karşı koyabilirsin.

Durango: Wild Lands, mayıs ayında başlayacak. Bununla birlikte yapı sistemi binalara kadar uzanmaktadır. Canavarları isterseniz kendi şehrinizi inşa etmek için bir ekip arkadaşı olarak çalıştırabilirsiniz. Oyunda halihazırda binalar bulunmamakta ve bu gerçekten de adil. Oyunda arkadaşlarınla birlikte hareket edip istediğin hayatı yaşayabilirsin. Savaş dinozorlarını diğerlerinden daha dişli yaratın ve onlara yaşayacak yerler inşa edin.

Durango: Wild Lands’ın ön kayıtları şu an Endonezya’da açılmış durumda ama Wild Lands’ı oynayabilmeniz için mayıs ayını beklemeniz gerekiyor.

Dinozorlar ile dolu bu ilkel topraklarda, hayatta kalmak sadece bir başlangıç. Uynanın, keşfedin, toplayın, avlanın, yerleşin, ticaret ve işbirliği yapın ve yarışın! Durango’da kaşifler kendi yöntemleriyle yaşamaktadır. Siz de sonsuz olanaklar ile Wild Lands’ın geniş dünyasının kaderini keşfedin!

Wild Lands’a ön kayıt yaptırmak için Google Play‘den ya da resmi sitesine giderek kaydınızı yapabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler