Earn to Die 2 Oyna

Earn to Die 2 Mobil Zombilerden Kaçış Oyunu

Ülkeyi zombiler ele geçirdi ve kilometrelerce ötedeki tahliye gemisine yetişmekten başka çaren yok! Bu uzun ve zorlu yolda elbette yalnız değilsin, kapıdan çık kontağı çevir ve zombileri ezmeye başla! 

Earn to Die 2 Zombilerden Kaçış Oyunu

Earn to Die 1 e göre 5 kat daha uzun bir hikayeye sahip olan Earn to Die 2 ilk senaryodaki çöl ortamından tamamen sıyrılarak şehirler,tüneller,fabrikalar ve daha birçok zorlu parkurla oyuncuları baş başa bırakıyor. Mobil Oyunun yapımcısı Not Doppler ilk versiyona göre daha geniş bir senaryoya sahip  olan Earn to Die 2 için “Daha fazla zombi, daha fazla tahribat, daha fazla kargaşa” diyerek uzun soluklu bir maceranın içinde olduğumuzu bizlere hatırlatıyor.

Earnd to die 2 mobil zombi oyunu

Hayatta Kalmak İçin Zombileri Ez!

Üzerinize durmaksızın, bir ordu gibi gelen zombilerden kurtulmanın tek yolu onları hiç durmadan ezmek. Ama bu eğlenceli yolculuk bir anda aracınızdan dumanlar çıkmasıyla veya aniden benzininizin bitmesiyle son bulabiliyor. Can sıkıcı bir durum gibi görünse de ,evet aracınız hasar alıyor fakat oyun ilerledikçe aracınıza daha sağlam hale getirmek sizin elinizde.

Oyuna henüz başlarken çok az benzin alacak kadar paraya sahipsiniz. Gittiğiniz her kilometre,üzerinden geçtiğiniz her ölü size bu yolda nakit olarak geri dönecek.

Earn to Die 2 en iyi zombi oyunu

Kendi Ölüm Makinenizi Yaratın!

Oyunda biriktirdiğiniz nakitlerle motorunuzu güçlendirebilir, daha sağlam lastikler alabilir, daha büyük bir yakıt deposu hatta ve hatta aracınıza yeni silahlar bile alabilirsiniz. Sırayla hangilerini edineceğiniz veya güçlendireceğiniz size kalmış.

Oyunda günler ilerledikçe artık değişiklik yapmanız gerektiğini fark edip yeni yol arkadaşları edinmek de isteyebilirsiniz. Lüks spor arabalar, dondurma kamyonetleri, polis arabası, itfaiye aracı vb. birçok araç bu macera dolu yolda size eşlik etmek için hazırda bekliyor.

Earn to Die 2 Zombilerden kaçış oyunu

Earn to Die 2 Özellikleri

  • Yepyeni hikaye modu.
  • Üst düzey görsel efektler.
  • Yüzlerce seviyeden oluşan uzunca bir harita.
  • Her araç için düzinelerce yükseltme seçeneği.
  • Birçok sayıda zırhlı kaporta, tavana takılabilir silah, fırlatılabilir roketler…
  • Mükemmel ses efektleri.
  • Oyun içi satın alma seçenekleri.

Earn to Die 2 İndirme Seçenekleri

1 Milyondan fazla kullanıcının beğenisini kazanan Mobil Oyunu Google Play Store ve App Store platformları üzerinden kolaylıkla indirebilirsiniz. 93 MB gibi gayet düşük bir depolama alanı kaplayan Mobil oyun tamamen ücretsiz olarak olarak indirme imkanı kullanıcılara sunuyor. 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts