Empire: Rise Of BattleShip Google Play Store’da!

Empire:Rise Of BattleShip
Empire: Rise Of BattleShip

2015’ten bu yana Türkiye’nin en yeni mobil oyun sitesi Mobidictum olarak sıcağı sıcağına yepyeni bir ücretsiz mobil oyun ile karşınızdayız. Empire: Rise Of BattleShip dakikalar önce ücretsiz olarak Google Play Store’da yerini aldı!

Empire: Rise Of BattleShip Play Store’da!

Sevgili komutan, imparatorluğuna hoş geldin!

rise of battleship savaş gemisi

Bu destansı savaş strateji oyununda bilgeliğiniz ve gücünüzle korsanlara, deniz canavarlarına ve dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı sayısız deniz savaşı yaparak güçlü filonuzu yönetin. Tarihteki en ikonik savaş gemileri ile yok edici ve uçaklara komutanlık edip kendi büyük deniz filonuzu inşa edin. Önemli teknoloji modüllerini yükseltin ve okyanusa hükmetmeye hazırlanın!

Empire:Rise Of BattleShip

Dünya üzerinde kendi deniz üssünüzü inşa ederek bu üssü düşmanlara karşı koruyun. 15’ten fazla savaş gemisi ve 10 çeşit uçak gemisi ile güçlü bir deniz filosu oluşturun.

Dünyanın her yerindeki oyuncularla arkadaşlıklar kurun ve okyanusu yönetmek için arkadaşlarınız ve müttefiklerinizle birlikte omuz omuza savaşın. Ücretsiz bir şekilde birçok etkinliğe katılabilir ve bu etkinlikler sayesinde inanılmaz ödüller kazanabilirsiniz. Küresel ölçekteki bu oyunda karşınızdaki oyuncularla arkadaş mı yoksa düşman mı olacağınızı seçmek tamamen size kalmış. Ayrıca dünya haritasını keşfedin, birçok farklı deniz canavarları arayıp onlara saldırarak çok sayıda değerli ödüle sahip olabilirsiniz. Oyun şu anlık giriş hatası vermekte ancak birkaç saat içinde bu sorunun çözüleceğini düşünmekteyiz.

Rise Of BattleShip oyununu Google Play Store aracılığı ile ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler