En İyi Çevrim Dışı Açık Dünya Oyunları

İnternetinizin olmadığı zamanlarda çevrim dışı ve açık dünya oyunları oynayabilirsiniz.
Çevrimdışı Açık Dünya Oyunları
İnternetinizin bittiği zamanda çevrimdışı oyunlar oynayarak eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Çevrim dışı açık dünya oyunları oynayarak internetsiz bir şekilde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Çevrim dışı ve açık dünya denilince akla gelen ilk oyun GTA serileri olmasına rağmen bu tarzda birçok farklı oyunlar bulunuyor. Gün geçtikçe mobil oyunların artmasının yanında her gün yeni bir oyuncu daha mobil platformla tanışıyor.

Çevrim Dışı Açık Dünya Oyunları

Açık dünya haritasının verdiği zevkin yanında internetin gerektirmediği oyunlarda araba sürebilir, görevler yapabilir ve haritanın tehlikeli bölgelerinde illegal işler çevirebilirsiniz. Neredeyse aksiyonun ve heyecanın hiç kesilmediği oyunların ücretsiz olması da çoğu oyuncuyu sevindiriyor.

Max Payne Mobile

Max Payne Mobile
Max Payne Mobile 13 TL olduğundan dolayı Mobidictum’un düzenlediği etkinliklere katılarak Google Play kod gibi daha birçok hediye kazanabilirsiniz.

Rockstar Studios tarafından geliştirilen Max Payne Mobile’ın ilk çıktığı platformda oldukça popüler olmayı başardı. Ardından bu eğlencenin mobil platforma geçmesiyle birlikte Max Payne’in oyuncu kitlesi oldukça arttı. Max isimli karakteri yönlendirdiğiniz oyunda görebildiğiniz tüm insanları vurabilirsiniz. Ayrıca birbirinden güzel hareketler yapabilir ve zamanı yavaşlatabilirsiniz.

Grafik açısından yeni nesil mobil oyunlara benzemese de oyunun HD olması bu açığı oldukça kapatıyor. Eğer düşük donanımlı bir cihaza sahipseniz rahatlıkla Max Payne Mobile oynayabilirsiniz. Play Store üzerinde 500 bini aşkın indirme sayısı olan Max Payne Mobile’ı oynamak için 12,99 TL ücret ödemelisiniz. Oyunlara ücret ödemek yerine Mobidictum’un düzenlediği etkinliklere katılarak Max Payne Mobile alabilirsiniz. Tüm etkinliklerimizi duyurduğumuz Discord sunucumuza katılabilir ve YouTube üzerinden bizi takip ederek yapılan etkinlikleri canlı bir şekilde izleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Six-Guns: Gang Showdown

Six-Guns Gang Showdown
Vahşi batıda geçen bu oyunu birçok kişi GTA’ya benzetiyor.

Vahşi batının heyecanını yaşayabileceğiniz Six-Guns: Gang Showdown’u oynayan çoğu kişi bu oyunun GTA’ya benzediğini söylüyor. Açık dünya olmasının yanında bol aksiyona sahip bu oyun GTA’ya benzese dahi yeni nesil araçlar ve silahlar yerine atlar ve tüfekler yer alıyor. Yaklaşık olarak 40 görev yapabileceğiniz Six-Guns: GAng Showdown’da at yarışlarına katılabilir, düşmanları öldürebilir ve haritayı keşfedebilirsiniz. Oyun içerisinde birçok at, cephane ve silah bulunduğundan dolayı sürekli aynı hissi yaşamayacaksınız. İnternetsiz olarak oynanabildiğinden dolayı da istediğiniz her zaman oynayabilirsiniz.

Gangstar Rio: City of Saints

Gangstar Rio City of Saints
Rio’yu birbirine katacağınız bu oyunu oynamak ücretsiz.

Eğer oyunlarda suç işlemekten hoşlanıyorsanız bu oyunu oynarken saatin nasıl geçtiğini fark edemezsiniz. Açık dünya oyunu olan Gangstar Rio: City of Saints oyununda gördüğünüz değerli eşyaları çalabilir, savaşabilir ve GTA’da olduğu gibi gördüğünüz her kişiyi öldürebilirsiniz. Oyun içerisinde rastgele görevler bulunmasının yanında ana olarak 60 tane görev bulunuyor. Oyunu sevdiyseniz uzun bir süre bitiremeyebilirsiniz. Çünkü oyun içerisinde yapılabilecek birçok şey bulunuyor. Ayrıca tabanca gibi küçük silahlarla savaşmak canınızı sıkıyorsa bu oyunda bazuka gibi silahlar da yer alıyor.

Gangstar Vegas

Gangstar Vegas
Las Vegas’ı birbirine katabileceğiniz Gangstar Vegas’ı ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Oyunun hikayesi Las Vegas bölgesinde geçiyor. Açık dünya oyunu olmasının yanında işleyebileceğiniz birçok suç var. Kendi çetenizi yönettiğiniz Gangstar Vegas oyununda bölgedeki şanınızı arttırmak için suikast düzenleyebilir, diğer çetelerle savaşabilir, büyük bir hırsızlık için organizasyon yapabilir ve araba çalabilirsiniz.

Gameloft tarafından geliştirilen bu oyunun sadece Play Store mağazasında 50 milyonu aşkın indirme sayısı mevcut. Açık dünya oyunu olmasından dolayı oyunun dosya boyutu 1.8 GB. Suç işlemeye giderken kullanabileceğiniz birçok aracın ve silahın bulunduğundan dolayı hiçbir zaman aynı şeyleri yaptığınızı hissetmezsiniz.

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts