En İyi Çevrim Dışı Mobil FPS Oyunları

En iyi çevrim dışı FPS oyunları sizlere listeledik. Heyecan ve aksiyon eksik olmayan bu listede harika oyunlar yer alıyor!
Androidlerde oynanabilecek en iyi çevrimdışı FPS oyunları
Androidlerde oynanabilecek en iyi çevrimdışı FPS oyunları.

Online oyunlardan sıkıldıysanız sizler için en iyi çevrim dışı mobil FPS oyunları listesi hazırladık. Eğer CoD Mobile ve PUBG Mobile tarzında oyunları seviyorsanız bu listedeki oyunlar sizleri fazlasıyla tatmin edecek çünkü bu oyunları oynarken aksiyonu ve heyecanı en üst zirvelerde yaşayacaksınız. Böylece can sıkıntınızı da kolayca giderebileceksiniz.

En İyi Çevrim Dışı FPS Oyunları

FPS oyunları genellikle fare ve klavye yoluyla PC üzerinden oynanmaya uygun olsa da, telefon kullanıcıları biraz da olsa aksiyon oyunları oynamak için App Store veya Play Store da araştırmalar yapıyor. Bizde bu konuda yardımcı olmak adına oyuncular tarafından oynanan en iyi çevrimdışı FPS oyunlarını araştırıp sizlere listeledik.

Androidde bulanan en iyi FPS oyunları
Androidde bulanan en iyi FPS oyunlarını sizlere listeledik.

Pek çok oyuncu internet bağlantısı olmasa bile kısa molalar da oynayabilecekleri eğlenceli bir şeyler olmasını ister. Bu oyunlar ücretsiz olsa bile, para harcayabileceğiniz uygulama içi satın alımlar olduğunu unutmayın. Yine de bu oyunların keyfini tamamen çıkarmak için herhangi bir uygulama içi satın alma işlemi yapmanız gerekmez.

NOVA Legacy
NOVA Legacy oyununun içerisinden bir görünüm.

NOVA Legacy

NOVA, uzun süredir Android’de oynanan popüler bir FPS oyunu. Geliştiriciler bu oyun bu kadar fazla oynandığından dolayı, bir üst serisi olan NOVA Legacy oyununu çıkardılar. Serinin en son oyunu olan NOVA Legacy’de oyuncular tarafından pozitif yorumlar aldı. Eğer ilk oyunu bitirmediyseniz bu oyunu kesinlikle oynamayın. Çünkü önceki oyunun kaldığı yerden devam ediyor Legacy serisi. Normal hikaye modunun yanı sıra, oyunda ayrıca çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz bir Ölüm Maçı modu da bulunuyor. Oyunun boyutu sadece 40MB’nin altında olduğu için oyun her türlü mobil cihazlara tamamen uygun.

Cover Fire
Cover Fire oyununun içerisinden bir görünüm.

Cover Fire

Cover Fire, Android’deki en iyi grafiklere sahip nişancı oyunlarından biri. Oyunda ki göreviniz savaşa liderlik etmek ve en iyi olmak. Oyunda Hikaye modu, Zombi modu, Keskin Nişancı modu gibi birçok farklı mod bulunuyor ve hepsinin aksiyonu zirvelerde. Düşmanlara karşı savaşmak için birçok farklı silah koleksiyonuyla birlikte oyunda kullanabileceğiniz geniş bir karakter listesi de bulunuyor.

Major GUN War on Terror
Major GUN War on Terror oyununun içerisinden bir görünüm.

Major GUN: War on Terror

Gerçekçi bir oyun oynamak yerine çizgi film tarzı oyunlar oynamak istiyorsanız Major GUN: War on Terror sizler için harika bir seçim olacak. Bu oyunun sonu gelmeyen aksiyonu ve bir o kadar eğlenceli FPS’i bulunuyor. Ana modda bir virüs saldırısı başlatmaya çalışan bir grup teröristle savaşıyorsunuz. Oyunun 3 boyutlu bir ortamda karikatürize edilmiş grafikleri var, bu da onu diğer oyunlara kıyasla çok ferahlatıcı kılıyor.

Sniper 3D
Sniper 3D oyununun içerisinden bir görünüm.

Sniper 3D

Sniper 3D, en iyi çevrimdışı keskin nişancı oyunlarından biri. Para kazanmak ve daha iyi silahlar almak için sözleşmeler yapan bir keskin nişancı olarak oynayacaksınız. Bu oyunun eğlenceli yanı rüzgarın bulunması, birçok farklı insan, hedef belirleme, mermi düşürme gibi göz önünde bulundurmanız gereken her türlü faktör bulunan bir oyun. Bu oyunu oynarken kendinizi gerçekten paralı bir asker gibi hissedeceksiniz. Atışınızı başarılı bir şekilde vurduğunuzda, merminizin gidişatını sinematik bir animasyonun içerisinde göreceksiniz. Ayrıca oyunun çevrimiçi modu da bulunuyor. Diğer oyunculara karşı savaşacağınız büyük bir şehirde rastgele yerlere yerleştirilerek birbirinizi vurmaya çalışıyorsunuz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts