En İyi Mobil Macera Oyunları

En İyi Mobil Macera Oyunları
En İyi Mobil Macera Oyunları

En iyi mobil macera oyunları sizleri apayrı diyarlara götürecek! Günlük koşuşturmacadan hızlıca macera tarafına kaçmak isteyenler için önerilerimiz var!

Mobil Macera Oyunu Önerileri

Mobidictum olarak sizler için özel hazırladığımız mobil oyun öneri listemizde bu hafta mobil macera oyunları var. Tekil veya çoklu oyunculu olarak maceraya atılabileceğiniz bu tarzda bir çok mobil oyun bulabilirsiniz fakat biz sizin için en iyilerini listeledik.

Roblox

Roblox
Roblox

Modaya uygun, uluslararası, çevrimiçi bir oyun platformu olan Roblox mobil oyun platformlarında da yerini aldı. Yani tek bir oyun olarak düşünmek kolay olsa da bu gerçekten bir platformdur. Roblox kullanan kişilerin başkalarının oynaması için kendi oyunlarını yarattığı anlamına gelmektedir. Görsel olarak Lego ve Minecraft’ın birleşmesine de benzetilebilir.

Roblox, kullanıcılar tarafından oluşturulan, çok kullanıcılı oyunları destekleyen bir oyun platformudur. Roblox buna oyun için sosyal bir platform demektedir. Oyuncular diğer oyuncuları görürken oyun oynayabilir ve sohbet penceresinden onlarla sosyal olarak etkileşime geçebilirler.

Oyunun iç ana bileşeni vardır. Bunlar oyunlar, sanal ürün kataloğu ve oluşturduğunuz içerikler ve yüklemek için tasarım stüdyolarıdır. Roblox oyunu incelememize göz atmayı unutmayın!

Growtopia

Growtopia
Growtopia

Growtopia, geliştiricisi tarafından işçiliği ile deneysel birçok oyunculu yaratıcı sanal alan platformlu MMO olarak tanımlanmaktadır. Oyunun görsel tasarımı gerçekten çok güçlüdür. Oyun tohum ekme, değerli taşlar toplama ve sizin ve arkadaşlarınızın oturması içi özel bir dünya kurma fikri üzerinedir.

Oyun mobil platformda çalışacak kadar basit ve kolay olmasıyla birlikte özelleştirme ve sosyalleşmek içinde yeterli miktarda özellik bulunuruyor. Growtopia kendi yaratıcılığınızın yapılarıyla dolu görkemli dünyalara götüren ve bundan zevk alan oyunculara hitap ediyor.

Realmcraft with Skins Export to Minecraft

Realmcraft with Skins Export to Minecraft
Realmcraft with Skins Export to Minecraft

RealCraft bizlere görsel olarak oluşturulmuş dünyaya sahip olmayı ve bloklarla bu dünyayı yeniden inşa etme imkanını sunuyor. Oyunda iki mod mevcut. Hayatta kalmak ve sonsuz yaratıcılık.

Oyun, Minecraft tarzında ve Minecraft’a benzerliği ile dikkat çekiyor.  Büyük bir dünyayı yıkıp yeniden inşa etmek üzerine kurulu bu oyunda hayal gücünüzü zorlayacaksınız. Bir barınak inşa etmek madenlerin derinlerine gitmek ve hayatta kalmak için düşmanlarla savaşmak gerçekten çok eğlenceli. Ayrıca yaratıcı moduyla hayal gücünüzü serbest bırakabilirsiniz.

Dungeon & Heroes: 3D RPG

Dungeon & Heroes: 3D RPG
Dungeon & Heroes: 3D RPG

Oyunun yapımcıları Dungeon & Heroes ile tam anlamıyla piyangoyu vurdu. 14 yılı aşkın süredir piyasada olan bu seride son çıkan oyunun hikaye anlatımı gerçekten de mükemmel denebilir.

Oyun genel olarak bir hikaye anlatım oyunudur. Kollektif olarak kendi maceranızı seçtiğinizi düşünebilirsiniz. Bir oyuncunun büyücülük ve serüvene dair fantezi hikayesini hazırlar ve sonra diğer oyuncularla beraber bu karakterleri ele alır.

Jurassic Wold Alive

Jurassic Wold Alive
Jurassic Wold Alive

Jurassic World Alive, dinazor temalı bir mobil oyundur. Oyun size temellerini öğreterek hemen içine çeker. Vahşi doğada nasıl dinazor bulunacağı ve DNA’nın nasıl çıkarılacağı dahil.

Genel olarak Pokemon Go’ya benzer bir oyun olduğu söylenebilir. Jurassic World Alive ile etkişimin ana modu, haritayı kullanarak gerçek dünyada dolaşmaya davet ediyor.

Stormfall Saga of Survival

Stormfall Saga of Survival
Stormfall Saga of Survival

Stormfall Saga of Survival, dünyayı temizlemek, üssünüzü inşa etmek ve gece boyunca bağımlılık yaratan mobil hayatta kalma oyunudur. Bu oyunda saatlerce çok çeşitli yerleri keşfederken hayatta kalmak gerçekten düşünce ve beceri gerektiriyor. Düşmanlarınızı yok etmek ve kendi yerinizi yaratmak için tekrar tekrar savaşmalısınız. Orman canavarlarına karşı kendinizi savunmak için ölümcül silahlar geliştirmeli ve yağma yapmalısınız.

En iyi mobil macera oyunları listemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Mobil oyun önerileri için ilgili sayfamıza gidebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts