En İyi Mobil Speedrun Oyunları

Pandemi döneminde evde sıkılmamanız adına en iyi speedrun oyunlarını listeledik. Bu liste içerisinde sizlerin eğlenebileceği oyunlar bulunuyor.
Speedrun oyunları
En iyi speedrun oyunlarını sizler için listeledik.

En iyi mobil Speedrun oyunları ile sonsuz koşu türünün heyecanını en uçlarda  hissedeceksiniz.

En İyi Mobil Speedrun Oyunları

Pandemi döneminde evde duruyorken canınızın sıkılmaması adına speedrun oyunları oynayabilirsiniz. Bu oyunları oynarken hem eğlenebilir hem de reflekslerini geliştirebilirsiniz.

en iyi mobil speedrun oyunları
En iyi speedrun oyunlarından Temple Run’dan sıkıldıysanız bu listeye kesinlikle göz atın.

Tüm dünyada oldukça popüler olan Temple Run, mobil platformda sonsuz koşu türü denildiğinde ilk akla gelen oyun. Eğer daha öncesinde Temple Run oynadıysanız bugünkü oyun önerilerinin nasıl olduğunu çok daha net anlamışsınızdır.

Subway Surfers

Subway Surfers
Speedrun oyunları arasında oldukça popüler Subway Surfers oyunu.

Subway Surfers, oynanış mekaniği açısından Temple Runa’a oldukça benzeyen ve bir hayli popüler olan sonsuz koşu oyunudur. Subway Surfers oyununun en iyi tarafı, geliştirici ekibi bu oyuna her ay düzenli olarak yeni güncellemeler getirerek oyunun görünümlerini ve oyun içerisinde bulunan kostümleri güncelliyorlar. Kullanabileceğiniz pek çok karakterin yer aldığı Subway Surfers’ta güçlendiriciler de bulunuyor. Güçlendiriciler sayesinde oyun esnasında daha fazla yol katedebilirsiniz.

Sonic Dash 2: Sonic Boom

en iyi mobil speedrun oyunları
Speedrun oyunlarını seven ve oyunda bir yere çarptığında baştan başlamasını isteyen oyuncular için uygun.

Geliştirici SEGA olan Sonic Dash 2: Sonic Boom oyununda en yüksek puana sahip olmaya çalışıyorsunuz. Oyunun grafik kalitesi oldukça güzel olmasının yanında bir zorluğu da bulunuyor. Bu zorluk ise engele çarptığınız zaman oyunun sona ermesi ve baştan başlaması. Bir engele çarptığınızda reklam videosu izleyerek kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sonsuz koşu türündeki başarılı bir oyun Sonic Dash 2: Sonic Boom’da pek çok karakter bulunuyor ve her karakter kendine has özelliğe sahip.

Minion Rush: Despicable Me

Minion Rush Despicable Me
Çılgın Hırsızlar filmini anımsatan bu oyun oldukça eğlenceli.

2010 yılında vizyona giren animasyon filmlerinden olan “Çılgın Hırsızlar” özel olarak tasarlanmış. Vizyona ilk girdiğinde popülerliğini koruyan bu animasyon filmi, hala insanlar tarafından çokça izleniyor. Minion Rush: Despicable Me oyununda bu filmi anmak ve unutturmamak adına geliştirildi. Bu oyunun oynanış mekaniği yine Temple Run’a oldukça benziyor. Bu oyunda da tıpkı diğer oyunlar gibi engellere çarpmadan en yüksek puana ulaşmaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde güçlendiriciler, görev sistemi ve kostümler bulunuyor. Güçlendiriciler sayesinde daha fazla puanı elde edebilirsiniz.

Into the Dead 2

Into the Dead 2
Zombi temasına andıran bu oyunda, hem zombileri öldürüyor hemde speedrun yapıyorsunuz.

Zombi temasına sahip olan Into the Dead 2, başarılı bir speedrun oyunu. Zombi salgınını çok başarılı bir şekilde oyuncularına yansıtan bu oyunda, ana karakterimizin ailesini bulması için yardım ediyoruz. Zombilere karşı kendinizi koruyabileceğiniz birçok silah da oyun içerisinde yer alıyor. Zombiye çarptığınız da ise oyun sona eriyor. Geliştiriciler oyunu yaparken özen göstermiş. Başarılı ses efektleri ve grafiklere sahip. En iyi zombi temalı mobil oyunlar listesine de göz atmak isterseniz sitemizde bulabilirsiniz.

Lara Croft: Relic Run

en iyi mobil speedrun oyunları
Tomb Raider’ın ana karakteri olan Lara Croft ile speedrun heyecanı yaşayın.

Tomb Raider oyununu andıran Lara Croft: Relic Run oyununda, ana karakterimiz olan Lara Corft ile macera dolu bir dünyaya giriş yapıyoruz. Başarılı bir oynanış mekaniğine sahip olan bu oyunda kötü güçleri durdurmak adına canla başla mücadele ediyoruz. Aksiyon seviyesinin yüksek olduğu bu oyunda karşınıza pek çok engel ve yaratıklar çıkacak, bu konuda fazlasıyla tedbirli olup etrafta olan bitene dikkat etmelisiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts