En İyi Zombi Temalı Mobil Oyunlar

Android cihazlarda oynayabileceğiniz zombi temalı oyunlar listesini sizler için hazırladık. Bu liste içerisinde birbirinden eğlenceli oyunlar bulunuyor.
Zombi temalı mobil oyunlar
Zombi temalı mobil oyunlar listesini sizler için hazırladık.

Zombi temalı mobil oyunlar ile zombilerle savaşırken bir yandan da salgına meydan okuyacaksınız. Bu liste içerisinde birbirinden farklı sizleri eğlendirecek ve canınızı sıkmayacak oyunlar bulunuyor.

Zombi Temalı Mobil Oyunlar

Kıyamet sonrası oyunlara oldukça ilgi gösteren oyuncular, hangi oyun oynarsam beni hem eğlendirebilir hem de hafiften de olsa gerilim yaşatabilir diye düşünüyor. Bizde bu konuyu ele alarak sizlere yardımcı olmak adına bu listeyi özenle hazırladık.

En iyi zombi temalı mobil oyunlar
Bu oyunları oynarken hepsinde farklı eğlenceler tadacaksınız.

Ayrıca bu listede vereceğimiz oyunların hepsini ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz, sadece bir kaç tane oyun ücretli olacak onları da beğenirseniz satın alabilir ve anın tadını çıkarabilirsiniz.

Dead Effect 2

Dead Effect 2
Dead Effect 2

Dead Effect, sağlam grafiklere sahip oldukça oynanabilir bir zombi temalı oyun. Bu oyunu oynarken hem zombileri hem de her türlü bilim kurgu yaratıklarını öldürebileceksiniz. Oyunda ayrıca karakterinizi geliştirmenizi sağlayan bir RPG öğeleri de bulunuyor. 40’tan fazla silah, karakterinizi yükseltmek için implantlar ve daha fazlası sizleri bekliyor. Genel olarak hiçbir ücret ödemeden 30 saatlik oyun süresi var.

Dead Trigger 2

Dead Trigger 2
Dead Trigger 2

Dead Trigger 2 eski ama sık güncellemeler nedeniyle hala oyuncu bulunduran bir oyun. Oyun ayrıca güzel bir grafiğe ve FPS mekaniğine sahip diyebiliriz. Heyecan verici haftalık görevler ve toplanacak çok sayıda silah var. Oyunun tek dezavantajı, grafikleri ve bazı oyun mekaniğinin oldukça eski olması.

Into the Dead 2

Into the Dead 2
Into the Dead 2

Into the Dead 2, hayatta kalma mekaniği ile birleştirilmiş zombi temalı sonsuz bir speedrun oyunu. Göreviniz mümkün olduğu sürece koşmak ve bu süreç içerisinde hayatta kalmaya çalışmak. Oyunda üstesinden gelmeniz gereken çok sayıda engelin yanı sıra çok sayıda zorluk, görev olduğu gibi yoldaşlarınız da var. Bu oyunun yanı sıra en iyi mobil Speedrun oyunlarını merak ediyorsanız sizler için hazırladığımız o listeye de göz atabilirsiniz.

Kill Shot Virus

Zombi temalı mobil oyunlar
Kill Shot Virus

Kill Shot Virus, bu listede nispeten yeni çıkmış bir zombi oyunu. Oyunda zombileri öldürürken FPS olarak oynadığınız bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyun grafikleri oldukça güzel, iyi bir kontrolü ve çok oyunculu modu bulunuyor. Oyunun tek oyunculu kısmı, çeşitli harita ve yapabileceğiniz 100’den fazla görev içeriyor.

Last Day on Earth

Last Day on Earth
Last Day on Earth

Last Day On Earth veba virüsünden kurtulanların hayatta kalmak ve hastalıklı insanlarla, zombilerle ve diğer oyuncularla savaşmak üzerine kurulu ücretsiz çok oyunculu apokaliptik hayatta kalma oyunu. Hayatta kalmaya dayalı oyunların mobil platformda da yaygınlaşması, bizler gibi bu tarzı seven oyuncuları bir hayli heveslendiriyor.

Zombie Gunship Survival

Zombi temalı mobil oyunlar
Zombie Gunship Survival oyunundan bir görsel.

ZGS bu listedeki diğer oyunlardan oldukça farklı. Oyunda zombi vurmaya devam edeceksiniz ancak silahla dolaşmak yerine helikopterden saldıracaksınız. Ayrıca bir üs inşa edebilir, asker yerleştirebilir, silahlarınızı yükseltebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Oyunun grafikleri oldukça iyi keskinlikle oynanabilecek oyunlar arasına alabilirsiniz bunu.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts