En Popüler Ücretsiz Mobil Oyunlar (Ekim 2019)

En popüler ücretsiz mobil oyunlar
En Popüler Ücretsiz Mobil Oyunlar (Ekim 2019)

Ekim Ayı En Popüler Ücretsiz Mobil Oyunlar Listesi

En popüler ücretsiz mobil oyunlar listesinde bu ay zirvede olan oyunlara göz atıyoruz. Oluşturduğumuz listede birbirinden eğlenceli 10 oyun yer alıyor. Ayrıca bundan önce geçtiğimiz ay için hazırladığımız listeye de göz atabilirsiniz: En Popüler Ücretsiz Mobil Oyunlar (Eylül 2019)

Call of Duty Mobile
Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile

Ekim ayının hemen başında mobil oyun dünyasına bomba gibi giriş yapan Call of Duty Mobile, Ekim ayının en popüler oyunlar listesinde ilk sırada yer alıyor. Mobil oyun dünyasını kasıp kavuran Call of Duty Mobile’ın yapımcısı olan Activision tarafında işler bir hayli yolunda gözüküyor. Oyun çıktığı günden bu yana en popüler mobil oyunlar arasında zirvede yer alıyor. Call of Duty Mobile, Battle Royale özelliğiyle de bir hayli dikkatleri üzerine çekti ve PUBG Mobile’ın uzun süredir elinde bulundurduğu hakimiyete son verdi. Çok Oyunculu ve Battle Royale modu bulunan Call of Duty Mobile oyununa Story Modu da eklenilmesi büyük bir kitle tarafından isteniyor. Bu konuda açıklama yapmayan şirketin ilerleyen dönemlerde yapacağı değişiklikler de bir hayli merak konusu.

Call of Duty Mobile oyununu Google Play Store ile ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Kelime Savaşı
Kelime Savaşı

Kelime Savaşı

Karadeniz denildiğinde aklınıza ne geliyor? Kemençe, hamsi, horon? Bu ve bunun gibi binlerce konu başlığı altında aklınıza gelen kelimeleri yazdığınız Kelime Savaşı oyununda arkadaşlarınızla ya da diğer kullanıcılarla birlikte oldukça eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. sırayla bekleme tabanlı Kelime Savaşı oyununda sıra sizdeyken verilen konu başlığında akıllara gelebilecek en doğru kelimeyi cevap olarak verdiğinizden emin olun. Eğer süre içerisinde cevap veremezseniz üzülmenize gerek yok, kazanmanız için iki tur daha var. Üç tur oynanan oyunda kazanmak istiyorsanız rakibinizden her zaman bir fazla doğru cevap verdiğinizden emin olmalısınız.

Kelime Savaşı oyununu Google Play Store ile ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Fun Race 3D
Fun Race 3D

Fun Race 3D

Parkuru bitirmek için birçok engeli geçmeniz gereken Fun Race 3D oyununda kazanmak için rakiplerinizden önce yarış çizgisini geçmelisiniz. Parkurda yer alan engelleri iyi bir zamanlama taktiği uygulayarak kolaylıkla geçebilirsiniz. Yarıştıkça seviye atlayacak böylece diğer karakterlerin kilitlerini açabileceksiniz. Koşmak için tek yapmanız gereken parmağınızı ekrana basılı tutmak. Durmak için ise ekrandan parmağınızı çekmelisiniz. Oyunun tek dezavantajı bölümlerin olması gerekenden biraz kısa oluşu. Gelecek güncellemeler ile daha uzun haritalar oyuna eklenirse çok daha iyi olacaktır.

Fun Race 3D oyununu Google Play Store ile ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Sandwich!
Sandwich!

Sandwich!

Bir bulmaca oyunun olan Sandwich oyununda verilen malzemeleri gerçekte aynı bir sandviç yapıyormuş üst üste doğru bir şekilde katlayarak sandviçinizi oluşturun. İlerleyen dönemlerde oldukça zor bir hale gelen bu bulmaca oyununda tüm bölümleri geçebilecek misiniz test etmeye ne dersiniz?

Sandwich oyununu Google Play Store ile ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Rope Rescue! – Unique Puzzle
Rope Rescue! – Unique Puzzle

Rope Rescue! – Unique Puzzle

Bir oyunda kaç kişinin hayatını kurtarabilirsiniz? Bulmaca oyunu Rope Rescue oyununda bunu test edebilirsiniz. Tek parmağınızla bile oynayabileceğiniz bu oyunda insanlar çekeceğiniz hatlar doğrultusunda ilerleyecek. Bunu doğru bir şekilde yaptığınızdan emin olun yoksa onları kötü bir son bekliyor olacak. O yüzden insanları oyunun çeşitli noktalarında bulunan keskin alana değmeden en güvenli yoldan varış bölümüne götürmelisiniz.

Rope Rescue! – Unique Puzzle oyununu Google Play Store ile ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

PickUp.io
PickUp.io

PickUp.io

PickUp.io oyunununda bölümleri güvenli alanda tamamlayın. Rakiplerinizi saf dışı bırakmak için türlü türlü oyunlar oynayarak onu alan dışına doğru itin. Oyun sona erdiğinde güvenli alanda olup hayatta kalan son kişi oyunu kazanacak. Yerel çevrenizdeki veya çevrim içi diğer oyuncularla savaşabileceğiniz oyunda rakiplerinizi kaldırıp dışarıya fırlatın ve hayatta kalan son kişi olmaya çalışın. Unutmayın en fazla kişiyi dışarı atan değil, hayatta son kalan kazanacak.

PickUp.io oyununu Google Play Store ile ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

eFootball PES 2020
eFootball PES 2020

eFootball PES 2020

PES ekibi için eFootball PES 2020 mobil güncellemesi, oyunun hayranları için gelmiş geçmiş en sürükleyici ve rekabetçi futbol simülasyonunu sağlama amacını gerçekleştirme yolunda çok büyük bir adım attı. PES’in temel konsepti, sadece gerçek zamanlı olarak gerçek kişilere karşı oynandığında tecrübe edilebilecek yürek hoplatan bir heyecanla tarif edilebilecek bir şey. Bu fikir, espor ve futbol arasında eşi benzeri görülmemiş bir füzyonu sembolize eden yeni futbol oyunu eFootball‘da vücut buluyor. Buna uygun şekilde PES 2020, serinin dünyanın dört bir tarafındaki hayranlara birbirleriyle mücadele etmenin eğlenceli ve yaratıcı yollarını sağlama çabalarını hem yerel hem de online çok oyunculu modda ikiye katlayacak.

eFootball PES 2020 oyununu Google Play Store ile ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Modern Strike Online
Modern Strike Online

Modern Strike Online

Birinci şahıs nişancı oyunlarını seviyor musun ya da Özel Tim vs Terörist savaş oyunu mu arıyorsun? Öyleyse sana güzel haberlerimiz var. Modern Strike Onlie, ücretsiz Android çok oyunculu PvP silah oyunlarına yepyeni bir boyut ekliyor. Teke tek veya takım halinde oynayabilmeniz için 8 ayrı savaş modu bulunuyor. Ayrıca oyunda kendi kurallarınızı koyduğunuz özel oyun modları da bulunuyor.

Farklı strateji ve taktikler uygulayabileceğiniz 14 harita ve 70 çeşit silah ile düşmanın zayıf noktasına yüklenebilirsiniz. Ayrıca keskin grafikler ve özelleştirilebilen silahlar da oyuna farklı bir hava katıyor.

Modern Strike Online oyununu Google Play Store ile ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts