En Popüler Ücretsiz Mobil Oyunlar: Eylül 2019

En popüler ücretsiz mobil oyunlar
En Popüler Ücretsiz Mobil Oyunlar: Kasım 2019

En Popüler Ücretsiz Mobil Oyunlar

Bu ay en popüler ücretsiz mobil oyunlar listesinde hangi oyunlar bulunuyor? Bu soruyu siz sormadan biz cevaplandıralım. İşte karşınızda Eylül ayındaki en popüler ücretsiz mobil oyunlar listesi:

Ayrıca Ağustos ayındaki en popüler ücretsiz mobil oyunlar listesine de göz atmak isterseniz En Popüler Ücretsiz Mobil Oyunlar: Ağustos 2019 bağlantısına tıklamanız yeterli.

Gardenscapes
Gardenscapes

Gardenscapes

Gardenscapes‘e hoş geldiniz! Muhteşem bir bahçeyi eski ihtişamına döndürmek için beklenmedik şaşırtmacalarla dolu bir hikaye boyunca ilerleyin. Eşsiz oynanış: Sürükleyin ve eşleştirin, bahçeyi yenileyip süsleyin ve romansı bir hikayenin tadını çıkarın. Hepsi tek bir yerde!

Macera dolu bir yolculuğa çıkın: 3’lü eşleştirme seviyelerini geçin, bahçenin farklı alanlarını yenileyip süsleyin, bahçedeki gizemleri açığa çıkarın ve kahyanız Austin’in de dahil olduğu keyifli oyun içi karakterin keyfini sürün! Daha ne bekliyorsunuz? Hayalinizdeki bahçeyi inşa edin!

Gardenscapes’i oynamak ücretsizdir ancak bazı oyun içi ögeler gerçek para karşılığı satın alınabilir. Bu seçeneği kullanmak istemiyorsan cihazının “Sınırlamalar” menüsünden devre dışı bırakman yeterli.

Granny Legends
Granny Legends

Granny Legends

Granny Legends, benzersiz bir aksiyon RPG oyunu. Bu güzel tasarlanmış dünyaları keşfedin ve efsanevi kahramanlarınızın kilidini açın. Epik bir müzik koleksiyonu ve mükemmel görsel efektlerle dolu bu basit ama son derece bağımlılık yapıcı oyunun tadını çıkarın. Silahlarını döndürerek canavarları ve patronlarını alt et. Benzersiz yeteneklere sahip yirmiden fazla kahraman var, onları yaklaşan düşman ordularını yenmek için kilidini aç ve getir.

Eşsiz yeteneklere sahip benzersiz kahramanlar, keşfedilecek yüzlerce aşamanın yanında eğlenceli, heyecan verici ve ilginç patron dövüşleri sizleri bekliyor. Sezgisel kontrollerle düşmanlarınızı yenerek haftalık etkinliklerde ödül alabilmek için canavar boynuzları toplamayı da unutmayın.

Mario Kart Tour
Mario Kart Tour

Mario Kart Tour

Mario Kart Tour‘da, yarış pistinde işleri karıştırabilen güçlü eşyalar cephaneliğine erişebilirsiniz! Sınırsız bir tedarik kaynağı sağlayan ve sizi yenilmez yapan yeni Frenzy modunu etkinleştirerek sıcağı yükseltin! Frenzy modu sadece kısa bir süre sürdüğü için, sonraki karmaşadan en iyi şekilde yararlanın!

Birçok kişi tarafından bilinen ve sevilen Mario Kart serisi, dünyayı fırtınaya çekmeye hazır – her seferinde bir akıllı cihaz! Sadece bir parmağınızla, yeni ve klasik Mario Kart kurslarıyla dolu bardaklarda altın için gittiğinizde kolay ve sapan yıkıcı eşyalarla yönlendirebilir ve sürükleyebilirsiniz.

Kelime Savaşı
Kelime Savaşı

Kelime Savaşı

Android Kelime Savaşı oyunu ile gerçek oyunculara karşı kelime yarışmasına katılın.

Mynet tarafından geliştirilen Kelime Savaşı, bir soru üzerinden onlarca kelimeyi hatırlamaya çalıştığınız bir bilgi oyunu. Örneğin, bir marketten neler satın alabilirsin? sorusuna geldiğinde vereceğiniz yüzlerce kelime cevabı var. Bunların hepsini hatırlayarak yazmak Kelime Savaşı’nın temel mantığı ve bilgileri pekiştirmek için iyi bir yöntem.

Android bulmaca ve zeka oyunları arasında yer alan Kelime Savaşı oyunu, hem bilgilerinizi test ediyor hem de yeni kelimeler öğrenerek size yeni bilgiler kazandırıyor. Ayrıca gerçek oyunculara karşı oynadığınız için de yeni arkadaşlıklar da kurabiliyorsunuz. Uygulamada her oyuncu doğru cevabı için puan kazanıyor. Bu puan sistemi ile dünya genelinde liderlik sıralamasında yer alabilir ve hatta şampiyon bile olabilirsiniz.

Mynet’in geliştirdiği oyunu oynamak için Google Play Store’u ziyaret etmeniz yeterli. Tamamen ücretsiz olan oyun ile kelime bilginizi diğer insanlara göstermeye başlayın. İyi eğlenceler.

Mountain Climb Stunt
Mountain Climb: Stunt

Mountain Climb : Stunt

Mountain Climb: Stunt iki dağ arasında kurulmuş olan parkuru gerçekçi sürüş dinamiklerine sahip arabanız ile tırmanmanız gereken dağ tırmanma oyunudur.

Mountain Climb 4×4 oyununun yapımcısından yepyeni bir oyun daha! Dağları ve tepeleri tırmanırken aracın kontrolü tamamen size ait. Gittikçe zorlaşan ve bir o kadarda daha eğlenceli hale gelen stuntların özel olarak hazırlanmış olan süreleri var. Bu süre dolmadan önce kendiniz ile yarışmalı ve stuntı en kısa sürede bitirmeye çalışmalısınız. 3 yıldızla bitiremediğiniz bölümleri yeniden oynamak isterseniz ghost sürücü ile yani kendi skorunuz ile yarışabilir onu geçebilirsiniz. 3 yıldızla bitirdiğin yarışlarda normalde kazandığın ödülün 2 katını kazanırsınız, bunu unutmayın! Kazandığınız ödül paralarıyla yeni arabalar satın alabilir, arabalarını özelleştirebilirsiniz.

Tamamen gerçek araç fiziği. Arabanız siz nasıl isterseniz o şekilde hareket eder, yapay zeka müdahelesi yok. Oyunda sıkılmamanız için oynadıkça değişen çevre grafikleri bulunuyor. Gerçekçi bir araba sürüş deneyimi yaşamak istiyorsanız direksiyon ve pedalı seçmelisiniz. Direksiyon ve pedalı kontrol etmekte zorlandığınızı düşünüyorsanız ayarlara girip sağa ve sola gitmeni sağlayan butonları seçebilirsiniz. Süre dolmadan önce parkurlar vasıtasıyla tepeleri tırmanıp dağa varmalısınız. Dağa tırmanmadan önce süre biterse kazandığınız altınlarla veya video izleyerek ek 20 saniye süre satın alabilirsiniz. Stuntların içinde yer alan checkpoint noktasını geçmeniz durumunda uçurumdan düşseniz bile o noktaya geri dönebilirsiniz.

Prison Escape
Prison Escape

Prison Escape

Prison Escape‘de gerçek hapishane yaşamı, karşılıklı rekabet, gizli bilgilere erişim. İyi tasarlanmış tutkulu savaş senaryolarında, bilgelik ve cesaretinizi test edeceksiniz Tek amacın buradan kaçmak!

Oyunda bir komplo yüzünden ölüm cezasına yollanıyorsun ve kendini kurtarmanın tek yolu hapishaneden bir şekilde kaçmak. Yardım almak, saygı kazanmak için diğer suç gangsterleriyle savaşabilir veya cezaevinin altına bir kaçış tüneli kazmak için diğer mahkumlarla arkadaş olabilirsiniz. Oyunda tek ihtiyacınız olan bu!

Lep's World
Lep’s World

Lep’s World

Lep’s World, geleneksel oyun oynamayı modern oynama olanaklarıyla birleştiren klasik bir platform oyunudur.

Leprikon Lep altınlarını kaybetmiş, bu yüzden Lep’in altınları bulması için Lep’s World’ün fantastik dünyasında koşmasına ve atlamasına yardım etmenize ihtiyacı var. Yine de dikkatli olun. Bu yer, sevimsiz canavarlarla dolu ve bu canavarlar minik Lep’i durdurmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar. Yonca yaprağı toplarsanız, Lep’in sağlığı artar. Ancak yalnızca sağlık, Lep’in sorunlardan uzak kalmasına yetmez. Onu kızgın bir arı bile sokabilir! Lep’e macerasında kılavuzluk etmek için akıcı ve doğal hareketlerinizi kullanın. “Eğlencenin kırk tonu!”

Miraculous Ladybug & Cat Noir
Miraculous Ladybug & Cat Noir

Miraculous Ladybug & Cat Noir

Sevgili şehriniz Paris süper kötüler tarafından yıkım tehlikesiyle karşı karşıya ve yalnızca siz Marinette ve Adrien yani süper kahramanlar olarak isminiz Miraculous Ladybug & Cat Noir onu yıkımdan kurtarabilirsiniz!

Sıradan gençler Marinette ve Adrien’dan harika süper kahramanlar Miraculous Ladybug ve Cat Noir’a dönüşün. Miraculous evrenine girin ve engellerden kaçıp kötüleri yenerken Paris caddelerinde koşun ve zıplayın.

Herkes sizin hantal gençler olduğunuzu sanıyor. Ama sizin bir sırrınız var. Gündüz sıradan gençler olabilirsiniz ancak geceleri süper kahramanlar olup kötüleri yeniyorsunuz. Aşk şehri gizemli süper kötü Hawk Moth ve onun kötü Akumaları tarafından ele geçirilme tehlikesi altında ve Paris caddelerinde koşup sıçrayıp yıkımdan kurtarmak siz süper kahramanlar Ladybug ve Cat Noir’e kaldı. Sıradan gençler Marinette ve Adrien’dan harika süper kahramanlar Miraculous Ladybug ve Cat Noir’a dönüşün. Miraculous evrenine girin ve engellerden kaçıp kötüleri yenerken Paris caddelerinde koşun ve zıplayın.

Walk Master
Walk Master

Walk Master

Walk Master ile bugüne kadarki en eğlenceli ve en zorlu arcade yürüyüş simülatöründe becerilerinizi ücretsiz olarak test edin. Macera dolu bir yürüyüşe çık! Ormanda ve tarlalarda beceri, dikkat ve zamanlamayla yürüyüşe çıkarak Yürüyüş Ustası ol! Kendine has görev seviyelerini ve çılgın yaratıkları aç!

Zorlu seviyelerin ustası olabilirsiniz. Kendine has 26 tane karakteri toplayıp karakterlerinizi özelleştirebilirsiniz. Yeni seviyeler düzenli olarak eklenen Walk Master’da öğrenmesi kolay, ustalaşması zor hassas kontroller sizi bekliyor!

Township
Township

Township

Township ile hayalinizdeki şehri inşa edin! Mahsullerinizi hasat edin, tesislerinizde onları işleyin ve şehrinizi geliştirmek için ürünler satın. Uzaktaki adalarla ticaret yapın. Şehrinize hayat vermek için restoranlar, sinemalar ve çeşitli topluluk binaları açın. Kaynaklar elde etmek ve kadim eserler bulmak için madeni keşfedin. Kendi hayvanat bahçenizi işletin ve dünyanın dört bir yanından hayvanlar toplayın. Hayalinizi gerçekleştirmeye hazır mısınız? Hadi başlayalım!

Cool-Goal!
Cool Goal!

Cool Goal!

Topunuzu nişanlayın, vurun ve gol atın! Topu ağlarla buluşturmadan önce rakip takımı vurmadığınızdan emin olun. Cool Goal ile tanışın: Nişan alma, vurma ve mantık becerilerini sınayan futbol oyunu! Göreviniz ne mi? Her seferinde mükemmel golü atmak. Bunu yapmak için siz ve kale arasına girmek için ellerinden gelen her şeyi yapacak olan sayısız rakip oyuncuyu atlattığınızdan emin olmanız gerekecek! Top becerilerinin yanı sıra beyin gücünü de sınayan yeni nesil bir futbol oyununu deneyimleyin.

Top oyununu geliştirip futbol sanatında ustalaşırken sonsuza yakın oyun deneyiminde sayısız bulmacayı keşfedin. Topunuza bir futbol süperstarı gibi sihirli biçimde falso vermenize olanak sağlayan falsolu top özelliği gibi heyecan verici işleyişe kucak açın. Ayrıca mükemmel bir gol attığınızda topunun alev almasını izleyin. Bu futbol oyununun ne kadar çılgınlaşabileceğine inanamayacaksınız!

İlerleme kaydettikçe yeni seviyelerin, yeni zorlu görevlerin, yeni stadyumların ve bir sürü müthiş futbol aksiyonunun kilidini açabilirsiniz! Her seviye, rakip oyuncular yeni pozisyonlar alıp, hareket edip, engeller oluşturup topa vurmanızı durdurmak için ellerinden gelen her şeyi yaparken kaleye ulaşma kabiliyetinizi sınayan benzersiz bir meydan okuma sunar!

Her yeni stadyum da benzersiz bir görünüm ve tema sunar. Ormanda futbol ve plajda kalelerin olduğunu hayal edin, çünkü Cool Goal’de her şey olabilir!

Dream Soccer League
Dream Soccer League

Dream Soccer League

Kaliteli aksiyon için yeni bir sezona hazır olun. Bildiğimiz futbol mazide kaldı, dünyanın en iyi takımını kurmak da size düşüyor. FIFPro™ lisanslı gerçek oyuncuları transfer edin, kendi stadyumunuzu inşa edin ve futbol yıldızlığına giden yolda zafere doğru ilerlerken Dream League Online ile dünyaya kafa tutun!

Gareth Bale gibi en iyi süper yıldız oyuncuları transfer ederek kendi özel Rüya Takımınızı yaratabilirsiniz! Dizilimini seç, tarzını kusursuz hale getir ve prestijli Elit Kümenin en üst sıralarına çıkmak için 6 Ligde yükselirken karşına çıkan tüm takımları alt edin. Bu işin üstesinden gelmek için gerekenlere sahip misiniz?

Akıllı ve taktikle hareket eden yapay zekanın, zorlayıcı ve bağımlılık yapan bir deneyim yaşatmasına hazır olun.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts