Evoland Google Play’de 1 Dolara Düştü!

Evoland

Evoland 1 Dolardan Daha Az

Retro temalı RPG macerası olan Evoland, şu anda Google Play’de bir dolardan daha az bir fiyata satılıyor. 16.99₺‘den 3.19₺’ye düşen oyunu Google Play’den satın alarak bu macerada yerinizi alabilirsiniz.

8 farklı seviyeden oluşan oyun sizleri adeta tarihi bir yolculuğa götürüyor, oyunda ilerleyerek yeni teknolojiler üretebilir hatta gelişerek oyun sistemini daha canlı grafiklere getirebilirsiniz. Oyun, 3D grafik ve gerçek zamanlı bölüm sonu canavarı savaşlarıyla oyun evrimini tamamen canlı tutmakta.

Evoland

Oyunda basit siyah-beyaz renklerden zamanla gelişerek renkli ve tümüyle 3D görünüme geçeceksiniz. Bir nevi biraz nostalji yaşayıp modern bir görünüme doğru gelişeceksiniz. Oyunun herhangi bir reklam ya da uygulama içi ödemeleri içermediği belirtilmekte.

Oyunda desteklenen diller İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Çince, Korece ve Japonca Oyunun tanıtım videosunu izleyerek hakkında biraz daha fikir sahibi olabilirsiniz. Eğer Evoland’ı beğendiyseniz Google Play‘den satın alarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler