F1 Manager: Patron Sizsiniz!

F1 Manager

F1 Manager, Formula 1 takımınızın başına geçerek pilotlarınızı ve takımın tüm yönetimini yapabildiğiniz Hutch Games‘in geliştirdiği bir yarış strateji oyunudur.

F1 Manager Oyununda Kendi Takımınızı Oluşturun!

Araba yarışlarını izlemek ilgisi olanlar için büyük bir tutku. Formula 1 ise bu tutkuların arasında şüphesiz ki en büyüğü. Bir dönem ülkemizde de yerinden takip edebildiğimiz yarışları daha sonra sadece televizyondan izlemekle ve sanal dünyada deneyimlemekle yetindik.

Hemen her platformda geliştirilen etkileyici F1 resmi oyunları ile oldukça gerçekçi yarış aksiyonu yaşamamız mümkün. Peki bu sefer işin arka planına dahil olmaya ne dersiniz? Futbol ve basketboldaki takım yönetimi oyunlarına alışkınız fakat Formula 1’de arka plana geçmek oldukça ilginç bir deneyim sağlıyor.

Ayrıca sizler için hazırladığımız mobil yarış oyunları kategorisine de göz atabilirsiniz.

F1 Manager
F1 Manager

Takım Yönetimine Dikkat Edin

Kısa bir öğreticiden sonra takım yönetimi hemen size bırakılıyor. Pilotlarınızı seçerek dünyanın dört bir yanında yarışlara katılıyorsunuz. Yarış boyunca takımınızın iki pilotunu da düzenli olarak kontrol etmek zorundasınız. Hızlanmalarını ve yavaşlamalarını, pit stop zamanlarını ve lastik seçimlerini organize ederek yarışı en iyi şekilde bitirmeye çalışıyorsunuz.

Düello modu ve özel etkinliklerin olduğu iki oyun türü bulunuyor. Fakat özel etkinlikler şu an aktif değil. Düello modu ise dünyanın dört bir yanında oyuncularla online olarak yarıştığınız bir mod. Öncelikli amacınız pilotlarınızın yarışı rakip pilotların önünde bitirmesini sağlamak. Ancak bunun yanı sıra ne kadar önde bitirirseniz puanınız da o kadar artıyor.

Hem pist hem de araba tasarımları oldukça detaylı ve gerçekçi bir şekilde oluşturulan F1 Manager’de aynı zamanda gerçek takımlar ve pilotlar da mevcut. Seviyeniz ilerledikçe yeni pilotlar ve arabalarla birlikte takımınızı oluşturabilir, dilerseniz de mevcut arabanızı geliştirebilirsiniz.

F1 Manager‘da en iyi F1 takımı yöneticisi olmak için Google Play Store‘u ziyaret ederek ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler