FarmVille 2 Benzeri Ücretsiz Mobil Oyunlar

FarmVille 2’nin de kapatılacağını düşünüyor ve bu yüzden insanlar yeni çiftlik kurma oyunları arayışında. Bu liste sizin için!
FarmVille 2 Benzeri Ücretsiz Mobil Oyunlar
FarmVille 2 gibi ücretsiz mobil oyunlar oynayarak farklı oyunlarda yeni çiftlikler kurabilirsiniz.

FarmVille 2 benzeri ücretsiz mobil oyunlar oynayarak başka bir oyundan yeni bir çiftlik kurarak maceraya farklı bir tat ile devam edebilirsiniz. Play Store ve App Store’a giriş yaptığınızda bile önünüze birçok çiftlik kurma oyunu gelecek. Son zamanlarda oldukça popüler olan çiftlik oyunları rekabet istemediğinden dolayı sakin bir biçimde mobil oyun oynayabilirsiniz.

FarmVille 2 Benzeri Ücretsiz Mobil Oyunlar

FarmVille’nin 31 Aralık tarihinde Adobe Flash Player yüzünden kaldırılmasından dolayı çoğu mobil oyun sever kişiler FarmVille benzeri mobil oyun arayışına girdi. Çıkışının üzerinden yıllar geçmesine rağmen özellikle Facebook üzerinde oyuncular arasında en iyi oyun olarak nitelendirilen FarmVille yeni yıl itibariyle hiçbir şekilde oynanamayacak.

FarmVille 2 Gibi Ücretsiz Mobil Oyunlar
FarmVille’nin 31 Aralık tarihinde kapatılacağından dolayı çoğu kişi FarmVille 2’nin de kapatılacağını düşündüğünden dolayı çiftlik kurma oyunları arayışında.

FarmVille benzeri birçok askeri veya çiftlik kurma oyunları oynayabilirsiniz. Askeri üs inşa ederek diğer oyuncularla savaşabilir, sessiz ve sakin bir şekilde çiftliğinizi geliştirmenin yanında görevler yaparak seviyenizi arttırabilir ve zenginliğinize zenginlik katabilirsiniz. Keyfinize göre oyunlar seçerek eğlencenizi ikiye katlayabilirsiniz.

Hay Day

Çiftlik kurma oyunlarının arasında neredeyse en popüler olma başarısına sahip olan Hay Day oyununu ücretsiz bir şekilde Play Store ve App Store üzerinden indirebilirsiniz. Bu oyunda fabrikalar inşa edebilir tarlanızı işleyerek zengin olabilirsiniz. Bu tarz oyunlarda ekonomi oldukça önemli.

FarmVille Benzeri Ücretsiz Mobil Oyunlar - Hay Day
Hay Day oynaması ücretsiz bir çiftlik kurma oyunu.

Aynı zamanda yeni hayvanlar satın alarak gelişiminizi hızlandırabilirsiniz. Bu oyunda görevleri yaparak çok kısa sürede inanılmaz derecede seviye atlayabilir ve yeni yapılar inşa edebilirsiniz. İnşa süreleri için beklemeniz gerektiğinden dolayı sabırlı olmanız gerekiyor. Epey bir süre oynayarak köyünüzü geliştirip bir şehir haline getirebilirsiniz.

Township

Hay Day oyunundan sonra amacının çiftlik kurma olan Township oldukça popüler bir oyun. Seviye atladığınız süre boyunca yeni görevler açılacak ve köy dışına ürettiğiniz malzemeleri satarak zengin olabilirsiniz. Ayrıca seviye atladıkça yeni görevler açıldığı gibi oyun başında sadece bir tane sahip olduğunuz tren güzergahını artırabiliyorsunuz.

FarmVille 2 Gibi Ücretsiz Mobil Oyunlar - Township
Township oynayarak yeni ve bir o kadar zevkli bir çiftlik oluşturabilirsiniz.

Tren, helikopter, uçak ve gemi kullanarak birçok görevi tamamlayabilirsiniz. Ancak bazı yerler belirli bir seviyeye gelmenizi istediğinden dolayı sabırlı olmalısınız. Tıpkı Hay Day oyununda olduğu gibi Township’te de fabrikalar kurabilir, hayvan satın alabilir ve tarlanızda ekim yapabilirsiniz.

Golden Farm

Township ve Hay Day oyununu oynadıysanız Golden Farm size oldukça farklı gelecek. Alışmanız zaman alsa da doğru şekilde ilerleyerek normalden kısa süre içerisinde seviye atlayabilirsiniz. Bu oyunda ürün almak istiyorsanız hayvanları beslemeli ve sürekli tarlaya bir şeyler ekmeniz gerekiyor.

FarmVille 2 Gibi Ücretsiz Mobil Oyunlar - Golden Farm
Eğer Hay Day ve Township oynadıysanız Golden Farm’a alışmanız epey bir zaman alabilir.

Düzenli bir şekilde saatleri kaçırmadan süresi dolan ürünleri toplayabilirseniz hiç zaman kaybetmeden yan köylerden daha iyi bir çiftliğe sahip olabilirsiniz. Saatleri kaçırmamak içinse oyunun bildirimleri açabilirsiniz. Eğer bildirimleri açarsanız her biten işlem için mesaj alacaksınız. Böylelikle zaman kaybetmezsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler