Fateful Lore – Yeni RPG Oyunu için Savaşa Hazırlanın!

RPG oyunu olan Fateful Lore 30 Nisan’da iOS ve Android için geliyor oyun içerisinde etkileşime girebileceğimiz ve savaşabileceğimiz çok fazla canavar bulunuyor.
Fateful Lore
Fateful Lore yeni bir RPG türü oyun.

Fantaseel Interactive’in ilk RPG türü oyunu Fateful Lore, 30 Nisan’da iOS ve Android cihazlar için piyasaya sürülecek. Klasik tarzda bir RPG oyunu arıyorsanız Fateful Lore oyunu tam da size göre.

Fateful Lore 30 Nisan’da iOS ve Android’te

Mobil platformda retro tarzı RPG’lere çok fazla rastlıyoruz, çünkü bu tarzda küçük bir nostaljiye düşmenin tadını çıkarabileceğiniz birçok oyun var. Fateful Lore, görünüşe göre Dragon Quest ve Final Fantasy oyunlarından çok ilham alıyor, bu yüzden bu oyunların hayranıysanız oyunun içerisinde sizi neler karşılayacak az çok tahmin edebilirsiniz.

Fateful Lore
Fateful Lore’da bizi karşılayacak birçok canavar bulunuyor.

Oyunuyla gurur duyduğunu bildiren Fantaseel Interactive ekibi oyun içerisinde nereye gideceğiniz, görevleri nasıl tamamlayacağınız hakkında size bilgiler veren ufak şeyler bulunduğunu, bu yardımcıyla haritada amaçsızca dolaşmak zorunda kalmayacağımızı dile getirdi.

Kısacası bu oyun geçmişte çıkan RPG oyunlarına kıyasla daha akıcı bir deneyim sunuyor. Bu da oyunu daha hızlı bitirebileceğiniz anlamına geliyor. Reddit üzerine Fateful Lore hakkında tartışan bir grup ise son yazılarında, oyunun oynanma süresinin yaklaşık 8 saati geçmesi gerektiğini belirtti.

Karşılaşacağınız renkli, çeşitli düşmanlardan bazılarına alt tarafta bulunan videodan görebilirsiniz. Ayrıca oyunun içeriğine, karakterlerine veya oynanışına da göz atabilirsiniz. Oyunun içerisinde sizi bekleyen bir sürü düşmanlar bulunuyor her canavarın kendine özel saldırı yöntemleri bulunuyor. Ayrıca alt tarafta yer alan videoda oyunun cıvıl cıvıl müziğinin bir parçasını duyabilirsiniz.

Fateful Lore, 30 Nisan’da App Store ve Google Play mağazalarına eklenecek. Türkiye tarafında henüz fiyat konusunda kesin bir fiyat belirli değil. Ancak geliştiriciler oyunun yurt dışı için yaklaşık 3.99 dolara erişime açılacağı ve oyunun premium bir oyun olacağını söylediler. Yurt dışında 3.99 dolar ile erişime açılacak oyun Türk mağazalarına daha farklı fiyatlarla girebileceğini düşünüyoruz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler