Günün Oyunu: Fishing Break

Fishing Break

Balık tutmak, rahatlamak ve enerjiyle dolmak için harika bir yol. Ama ne yazık ki çoğumuzun yeteri kadar sahip olmadığı bir şey gerektiriyor: Zaman. Neyse ki Fishing Break vakit ayırabildiğimiz her anda mobil cihazınız aracılığı ile kolayca balık tutma eğlencesiyle buluşmamızı sağlıyor. 

Pek çoğunuzun bildiği üzere balık avı oyunları son dönem içerisinde oldukça popüler oldu. Türün meraklıları çıkan hemen her oyunu hızlıca oynayıp bitiriyorlar. Bu oyunu ilk kez duyduğumuzda geçtiğimiz günlerde duyurusunu ve kısa bir incelemesini yaptığımız Netmarble ‘ın  Fishing Strike oyunu geldi aklımıza. Doğrusunu söylemek gerekirse bu oyun çok daha sevimli grafiklere ve nispeten rahat bir oynanışa sahip.

Fishing Break 80’lerin çizgi filmlerini andıran karakter ve çevre tasarımları her yaştan oyuncuyu içerisine çekiyor.                    

Oynanış son derece basit tutulmuş. Oltayı savurmak için parmağınla ekranı kaydırman yeterli. Makarayı sarmak için ise yapman gereken sadece ekrana dokunmak. Haydi, rastgele! 

Fishing Break ile balık tutmak gayet kolay. Balıkları yeme doğru çekmek için oltayı arada sırada silkelemeyi unutma. Balık kancayı yuttuğunda, makarayı dikkatlice sararak avını su yüzüne ulaşana kadar çekmelisin. Oyunda balık lokasyonları veya keşifler açısından ezberlemek zorunda olduğunuz karmaşık algoritmalar bulunmuyor.  

Balık tutma eğlencesine renk katmak için avlayabileceğin nadir türler de oyuna eklenmiş. Bu türleri yakalamak hayli zor, bu yüzden makarayı sararken çok daha dikkatli olmalısın. Şansını artırmak için oltanı geliştirebilir veya daha iyi yemler satın alabilirsin. Oyunun RPG özellikleri burada daha çok belli olmaya başlıyor.  Bazı balıklar mevcut güç derecenle uyumlu bir “savunma” seviyesine sahip daha iyi olta ve daha kaliteli yem kullanmazsan avını elinden kaçırman büyük ihtimal.

Roofdog Games ‘in Fishing Break oyununu Android için Google Play Store üzerinden ve iOS için App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunun tanıtım videosunu ise aşağıda ki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

Daha fazla uygulama ve oyun haberi için bizi  Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi, haber ve gönderilerimizi beğenerek ve paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyin lütfen.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler