Geleceğin Futbol Menajerlik Oyunu: Futuball

Futuball
Futuball

Futuball, alışılmış menajerlik oyunlarına benzer  yapıda olsa da barındırdığı senaryoyla oyunculara bambaşka bir deneyim sunuyor.

Futbol Savaşları Başlıyor!

Sene 3019, futbol hala en popüler sporların başında geliyor. Oynanış çok fazla değişime uğramamış durumda fakat oyuncular için aynısı söylenemez. Sizce ne olmuş olabilir? Günümüze oranla daha gelişmiş fizikler ya da çok daha yüksek hızlarla şut çekmeleri mi? İnsanoğlu ve futbolun gelişimini göz önüne aldığımızda elbette bunların hepsi mümkün. Ancak bizim bahsettiğimiz bambaşka bir şey.

Tarihin en iyi futbolcularının bir şekilde yolunun geçtiği Barcelona’ya gidiyor ve burada onların DNA’sını çalarak klonluyoruz. Yanlış duymadınız, kulağa imkansız gelse de en azından şimdilik sanal ortamda bunu yapabiliriz

Futuball - Gerçek Yıldızların DNA'sını Toplayın!
Futuball – Gerçek Yıldızların DNA’sını Toplayın!

Futuball, alışılmış menajerlik oyunlarına benzer  yapıda olsa da barındırdığı senaryoyla oyunculara bambaşka bir deneyim sunuyor. Oyuncularınız, topladığınız DNA’lardan yarattığınız yarı insan yarı robotlardan oluşuyor.

Futuball - Robotları insan DNA'sıyla yükselt
Futuball – Robotları insan DNA’sıyla yükselt

İlk olarak kısa bir röportaj veriyoruz ve futbola dair düşüncelerimiz doğrultusunda oyun bizim için en uygun kulübü buluyor. Sonra da DNA toplama yöntemlerini ve bu DNA’larla oyuncuları nasıl yaratacağımız öğretiliyor. Tüm bunlardan sonra ilk maçımıza çıkarak taktiksel detayları öğreniyor ve o saatten sonra kulüp yönetimi tamamen bize bırakılıyor.

Futuball - Arkadaşlarınızla veya online olarak dünyadaki diğer menajerlere karşı oynayın!
Futuball – Arkadaşlarınızla veya online olarak dünyadaki diğer menajerlere karşı oynayın!

Barcelona, Ajax, Real Madrid, Manchester United, Milan, Bayern Münich gibi hemen hemen bütün kulüpler oyundaki yerini almış durumda. Bire bir online maçlarda dünyanın her yerinden menajerlerle lig, kupa, özel etkinlikler gibi kategorilerde maçlara çıkıyorsunuz. Bunların yanı sıra sponsor anlaşmaları yapabilir, stadyumunuzu geliştirebilir ve tarihin en iyi oyuncularının robot versiyonlarıyla ve tabi ki de menajerlik yeteneğinizle tüm dünyayı dize getirebilirsiniz.

Geleceğin menajerlik oyunu Futuball’ı Google Play Store ve Apple Store aracılığıyla ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler