Gizli Kelime Oyunu 100 Yeni Bölüm ile Karşınızda!

kelime oyunu
Gizli Kelime Oyunu

Gizli Kelime oyunu yayınladığı tarihten bugüne Türkiye’nin en sevilen oyunlarından birisi oldu. 2.5 milyon kişi tarafından indirilen Gizli Kelime Apple tarafından 2 defa öne çıkan oyun edildi. Hem iOS hem Android de defalarda kategori birinciliğine yerleşti.

Kelime Oyunu Gizli Kelime

Eğer bir kelime ustasıysanız ve kelime dağarcığınıza güveniyorsanız doğru yerdesiniz! Gizli Kelime daha önce oynadığınız oyunların zorluk seviyesinden çok daha zorlu ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Zeka seviyenizi ve bilginizi arttıracak, zeka egzersizi ve dikkat geliştirici bir oyun arıyorsanız Gizli Kelime tam size göre!

Ayrıca sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi kelime oyunları listemiz de mevcut!

kelime oyunu
Gizli Kelime – Kelime Bul

Gizli Kelime içerik açısından ise en zengin Kelime Oyunu diyebiliriz. Bugüne kadar yayınlanan 2700 seviyeye ek 100 yeni bölüm ile birlikte tam 2800 seviyeye ulaştı! Oyunda bulunan 2800 seviyede ise yaklaşık olarak 18.000 adet kelime bulunuyor.

Spordan şehirlere, tarihten müziğe onlarca kategoride hazırlanmış bulmacalar 7’den 70’e her yaştan kelime oyunu severi memnun edecek türde. Ama gerçek bilginizi “Gizli Kategori” bölümlerinde göstereceksiniz. Ayrıca Gizli Kelime’nin bu versiyon ile birlikte yayınladığı yeni iconuda gözlerden kaçmadı. Bu değişikliklere ek olarak, oyun arka planı sadeleştirilmiş, oyuna daha rahatlatıcı bir hava katılmış durumda.

Gizli Kelime sürekli olarak geliştirilmektedir ve güncellemeler ile birlikte yeni bulmacalar eklenmektedir. Ücretsiz kelimelik oyunu aynı zamanda internet gerektirmez.

Gizli Kelime’nin son güncellemesini indirmeyi unutmayın! Bunun için Google Play Store ve Apple Store’u ziyaret etmeniz yeterli.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler