Gökyüzünde Savunma Savaşları

Wild Sky Tower Defense
Wild Sky Tower Defense

Wild Sky Tower Defense, RPG ve strateji türlerini bir araya getirerek gökyüzünde krallığınızı çeşitli yaratıklardan korumaya çalışarak kulenizi savunduğunuz bir strateji savaş oyunudur.

Wild Sky Tower Defense

Birçok fantastik karakterin başrolde olduğu bir mobil oyun düşünün. Gökyüzünde geçen bir hikayede akıllara ilk olarak gözlerimizi ekrandan ayıramayacağımız bir savaş oyunu gelir. Gerçi günümüzde fantastik karakterlerin kullanılmadığı türler yok denecek kadar azaldı fakat ilk düşüncelerin bu şekilde olduğunu söylemek pek yanlış olmayacaktır.

wild sky tower defense

O zaman gelin biraz daha derinlere inelim. Fantastik karakterlerin yanında işin içine okçular, piyadeler, bomba mekanizmaları ve spesifik yetenekleri bulunan askerler de işin içine girsin. Üstelik bu karakterlerin birçoğu bazı kulelerin üzerinde konumlanmış durumda. Wild Sky Tower Defense oyunu da RPG ve strateji türlerini bir araya getirerek gökyüzünde krallığınızı çeşitli yaratıklardan korumaya çalışarak kulenizi savunduğunuz bir strateji oyunudur.

Karakterler ve onlara ait özel güçler, kulelerin yapıları, oynanış tarzındaki yer alan özellikler diğer oyunlarla belirgin farklılıklar göstermese de oyundaki hikayenin gökyüzünde geçiyor olması diğerlerinden ayıran en önemli öge olarak göze çarpıyor.

Wild Sky Tower Defense

Stratejik Düzeninizi Oluşturun

Düşmanlar belirli bölgelerden üzerinize doğru akın etmeden önce kuleleri sahip olduğunuz paraya göre yerleştirin. Sonrasında ise savaşı başlatın. Savaş devam ederken düşmanları öldürdükçe paranız artacak, artan paralarla da savaş devam ederken kulelerin seviyelerini yükseltip hasar verme etkilerini arttırabilirsiniz. Bunun yanında savaş alanında yer alan askerlerinizi tıpkı bir RPG oyununda olduğu gibi neresi zayıfsa istediğiniz yerlere yönlendirebilirsiniz. Ayrıca tüm bunları yaparken çok fazla beklemenize gerek kalmadan hızlı oynama özelliği ile savaş alanında daha hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz.

wild sky td kuleler

10 farklı kule, 6 farklı süper kahraman ve özel güçleriyle 12 tane büyü ve savaşın gidişatını değiştirmenize olanak tanıyan birçok stratejik hamle sayesinde oyundan alacağımız zevk daha da artıyor. Zombilerden elflere, orklardan vahşi ejderhalara kadar geniş bir yelpazeye sahip düşman hattınız bulunuyor. Bu sebeple savunma stratejinizi oluştururken bunları düşman türüne göre belirlemek de oyun içerisinde sizleri adeta komutan edası yaratıyor.

Wild Sky Tower Defense oyununu Google Play Store‘dan ücretsiz olarak indirip gökyüzünde savaş deneyimine katılabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler