Golf Challenge ile golf oynamanın keyfine varıyoruz

Golf Challenge, 1’e 1 online mücadele ederek rakiplerinizden tek tek kupaları alabileceğiniz yepyeni bir golf oyunu.
Golf Challenge
Golf Challenge

Golf Challenge, 1’e 1 online mücadeleler üzerine kurulu yepyeni bir golf oyunu.

Golf Challenge: Golf oynamanın tam zamanı!

Spor kategorisi, her platformda olduğu gibi mobil platformlarda da en çok tercih edilen kategorilerin arasında yer alıyor. Futbol, basketbol, tenis ve yarış oyunları hiç şüphe yok ki listenin en başındalar. Ancak bu liste, mobilde küçük bir değişiklikle karşımıza çıkıyor; çünkü golf oyunları diğer platformlara kıyasla mobilde en çok indirilen spor oyunlarından biri.

Golf Challenge
Golf Challenge’ta ünlü mekanlarda golf oynayabilirsiniz.

Karantina günlerinde her yaşa ve ger zevke hitap edecek oyunlar seçmeye özellikle özen gösterdiğimizi belirtmek isteriz. Baktık ki bu oyun önerileri arasında golf eksiğimiz var, hazır golf oyunları arasına yeni katılmış bir üye varken, sizlerle hemen paylaşalım istedik.

Golf Challenge oyununda 1’e 1 online mücadele edebileceğiniz yepyeni bir golf oyunudur. Uzandığınız yerden, can sıkıntınızı gidermek adına tüm dünyadan oyuncularla golf rekabetine girmek hiç de fena fikir değil gibi. Ne dersiniz?

Oyun, hiç vakit kaybetmeden sizi ilk maçınıza çıkarıyor. Bir yandan eğitici bölüm görevi de üstlenen maç sayesinde hem ilk maçınızı gerçekleştirmiş oluyor hem de kontrolleri öğreniyorsunuz. Öncelikle topu göndereceğiniz noktayı belirliyor, ardından da parmağınızı sopa ile vururmuş gibi toptan geriye doğru çekerek vuruş gücünüzü ayarlıyorsunuz. Kısacası, bir maç yaptıktan sonra kolaylıkla kavrayabileceğiniz bir kontrol sistemi mevcut. Ancak elbette ki rüzgar faktörü, kumlu ve sulu alanlar gibi detayları hesaba katmayı da unutmamalısınız.

Bu tür online oyunlarda görmeye alışkın olduğumuz, ortaya para konulan ve maçın galibinin konulan parayı aldığı sistem burada da geçerli. Kupa sayınızı ve kazandığınız parayı artırdıkça, daha büyük paralar kazanabileceğiniz ve daha güçlü rakiplerle karşılaşacağınız bölümler sizleri bekliyor. Aynı zamanda elde ettiğiniz başarılar doğrultusunda kazandığınız çantalardan çıkan çeşitli golf sopaları, topları gibi araçları da ekipman listenize ekleyip, geliştirmeniz oyundaki hakimiyeti arttırmanız açısından önemli olacaktır.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler