Grand Alliance – RPG Türünde Anime Oyunu

Yakın bir zamanda çıkacak olan Grand Alliance Anime benzeri bir RPG oyunu.
Grand Alliance
Grand Alliance

Crunchyroll son zamanlarda oyun yayınlama alanında oldukça iyi ve aynı zamanda mobil platformda kendilerini başarılı bir şekilde duyurdular. Bu yılın başlarında Mob Psycho 100: Psychic Battle oyununu yayınladılar ve çok geçmeden Mass for the Dead’i duyurdular. Şimdi ise orijinal bir animeden esinlenen Grand Alliance oyunu çok yakında iOS ve Android’e gelecek. Doğu Asya hariç tüm dünyada iOS ve Android platforma çıkacak olan Grand Alliance adlı oyun RPG türlerine ilham verebilecek bir oyuna benziyor.

Grand Alliance yakında iOS ve Android’te

Grand Alliance anime oyunları konusunda uzmanlaşmış geliştiricilerden Viz Media ve Gaudium ile ortaklaşa oluşturulan bir aksiyon RPG oyunu olacak. Grand Alliance, savaşların hüküm sürdüğü bir fantezi dünyasında gerçekleşiyor. Yayınlanmadan önce ön kayıtlarını açan oyun oyunculara oyun içerisinden çok sayıda eşyalar veriyor.

Grand Alliance
Grand Alliance’ın PVP modu da bulunuyor.

Oyundaki 5 asil karakter bu büyülü dünyada güçlü bir sihir kaynağı olan Spiers’ı kontrol etmek için yarışıyor. Bütün bu kabuslar bir zalimin imparatorluğu ele geçirmesinden sonra başladı. Oyuncular, kaleyi eski ihtişamına geri döndürmeye çalışırken, son yaşayanlar olarak tahtın başına geçmeye çalışırken Amelia Ravensburg’u takip edecekler.

Grand Alliance
Grand Alliance’ta ön kayıt yapan oyunculara verilen ödüller

Hikayeyi devam ettirmek için oyuncular üç karakterden oluşan bir takımın sorumluluğunu alırken gerçek zamanlı olarak oynayacak birçok savaş kazanmanız gerekir. Oyun izometrik bir bakış açısına sahip. Karakterinizin çeşitli yeteneklerini etkinleştirmek için onları savaş alanına sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Bu nedenle, karakterlerinizi yerleştirirken zamanlamanızın çok iyi olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Oyunda ilerledikçe beraber savaşabileceğiniz, kadronuza katmak için farklı sınıflara sahip bir dizi kahraman alacaksınız. Yolculuğunuzda onları daha da özelleştirmek için kullanabileceğiniz ekipman ve ek beceriler de oyunda bulunuyor. Oyunun hikaye modunun dışında, yeteneklerini diğer oyunculara karşı test etmek isteyenler için PVP modu da bulunuyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler