GTA Vice City Benzeri Ücretsiz Mobil Oyunlar

GTA Vice City ücretli bir oyun olduğundan dolayı çoğu oyuncu bu oyuna benzer oyunlar arıyor.
GTA Vice City Gibi Mobil Oyunlar
GTA Vice City gibi mobil oyunlar oynayarak farklı aksiyonlara tanık olabilirsiniz.

GTA Vice City benzeri mobil oyunlar indirerek GTA maceranızı mobil cihazınıza taşıyabilirsiniz. GTA Vice City nostaljik bir oyun olmasına rağmen çoğu oyuncu tarafından hala sevilen bir oyun. Özellikle oyuna damga vuran helikopter görevi çoğu oyuncunun canını sıkmayı başarıyor.

GTA Vice City Benzeri Ücretsiz Mobil Oyunlar

GTA Vice City ücret karşılığında oynanabildiğinden dolayı çoğu oyuncu bu oyunu oynamak yerine Play Store üzerinde ücretsiz olarak indirilebilen GTA Vice City gibi oyunlar arıyor. Mobil cihazınızın mağazasında derinlemesine bir arayış yaparsanız GTA Vice City’e benzeyen oldukça oyun olduğunu görebilirsiniz.

GTA Vice City Gibi Oyunlar
App Store ve Play Store üzerinde birçok GTA Vice City benzeri mobil oyun bulunuyor.

Mağaza üzerinde oyun arayışı yapmak oldukça uzun sürebilir. Aynı zamanda beğenmediğiniz veya alakası olmayan oyunlarla karşılaşarak zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Çoğu oyuncu benzer oyunlar oynamak yerine çeşitli yerlerden GTA Vice City’nin APK dosyasını indiriyor. Baştan söylememiz gerekirse asla bir oyunun veya uygulamanın APK dosyasını indirmemeniz gerekir.

Gangstar New Orleans OpenWorld

Gangstar New Orleans OpenWorld
Gangstar New Orleans OpenWorld Gameloft tarafından geliştirilmiş ve oynaması ücretsiz bir aksiyon oyunu.

Gameloft ekibi tarafından geliştirilen GTA Vice City benzeri bu oyunun Play Store mağazasında 10 milyonu aşkın indirme sayısı mevcut. Gangstar New Orleans OpenWorld’te gireceğiniz her semtte farklı görevler yapacak ve değişik insanlarla karşılaşacaksınız. Motosiklet çeteleri, polisler ve rahiplerin dolaştığı New Orleans bölgesinin en büyük suçlusu olmaya hazırlanın. Açık dünyada istediğiniz her şeyi yapabildiğiniz aksiyon türünde olan Gangstar New Orleans OpenWorld oyununda yüzlerce araç ve bir o kadar da silahlar bulunuyor. New Orleans bölgesinde çetenizin namını arttırarak daha fazla güce sahip olabilirsiniz. İstediğiniz yeri yağmalayabilirsiniz.

Grand Miami Gangster Crime City Simulator

Grand Miami Gangster Crime City Simulator
Grand Miami Gangster Crime City Simulator oynaması ücretsiz bir oyun.

24/7 ekibi tarafından geliştirilen açık dünya oyunu olan Grand Miami Gangster Crime City’nin Play Store mağazasında 100 bini aşkın oyuncusu bulunuyor. GTA Vice City benzeri bir mobil oyun olmasının yanında oyunun mağaza üzerinde sadece 64 MB gibi düşük bir dosya boyutuna sahip olması oldukça ilginç.

MadOut2 BigCityOnline

MadOut2 BigCityOnline
MadOut Games tarafından geliştirilmiş olan bu oyunu oynamak tamamen ücretsiz.

MadOut Games tarafından geliştirilen aksiyon oyunu olmasının yanında GTA Vice City benzeri bir mobil oyun olması çoğu oyuncunun gözüne girmeyi başardı. Play Store üzerinde 10 milyonu aşkın mobil oyuncusu bulunan MadOut2 BigCityOnline 413 MB dosya boyutu bulunuyor.

Gangstar Vegas: World of Crime

Gangstar Vegas World of Crime
Gangstar Vegas World of Crime, Gameloft tarafından geliştirilmiş bir başka GTA Vice City benzeri mobil oyun.

Gangstar New Orleans OpenWorld gibi Gameloft tarafından geliştirilen bu oyunun sadece Android platformu üzerinde aktif 50 milyonu aşkın indirilme sayısı mevcut. GTA Vice City gibi mobil oyunlara göre dosya boyutunun 1.8 GB olması çoğu oyuncunun gözüne çarpıyor. Oyunun dosya boyutu fazla olması grafiklerin ve oyun içerisindeki görevlerin fazla olduğunu gösterir.

LA Stories 4

LA Stories 4
Extreme Games tarafından geliştirilen bu oyunun Play Store üzerinde 5 milyonu aşkın indirme sayısı mevcut.

Extreme Games tarafından geliştirilen ve Play Store üzerinde 5 milyonu aşkın indirme sayısına ulaşan LA Stories 4, tıpkı GTA Vice City gibi bir aksiyon oyunu. Ayrıca 102 MB olmasının yanında grafiklerin orta derece olmasından dolayı düşük donanımlı cihazlarla rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts