Günün Oyunu: Crypt of the NecroDancer

Crypt of the NecroDancer

Cadence etrafı kazarken yer altına düşer. Kötü ruhlu bir büyücü onu bulur ve kalbini çalar ve hikayemiz başlar.

Her bölümde eşyaları ve odaları araştırmak için arka planda çalan müzik bitene kadar süremiz bulunmakta. Oyundaki düşmanlarımız o bölümde çalan müziğe göre bize yaklaşıyor ve saldırıyor bizde müziğin ritmine uyacak şekilde karşılık veriyoruz. Eşyaları toplamaktan, alışveriş yapmaya kadar her şey ritme uyarak gerçekleşiyor.  Ritme uyduğumuz sürece daha çok altın ve elmas kazanabiliyoruz. Alıştığımız oyun tarzından çok farklı öyle değil mi?

Crypt of the NecroDancer

Oyunun atmosferi de çok güzel. Önünüzde devasa bir zindan duruyor. Ne kadar ilerlerseniz ilerleyin, sonu gelmeyecek gibi görünüyor. Üstelik içinizde kötü bir his uyandırıyor. Zindanda yer alan canavarlar sanki bir ritme göre hareket ediyor. Sanki içinde olduğumuz bu uçsuz bucaksız gözüken zindan müzikle yaşıyor.

Crypt of the NecroDancer, deneyebileceğiniz en özgün ve eğlenceli oyunlardan biri! Bu ritme dayalı zindan oyununun tamamına müzik yön veriyor.

Silahınızın her savruluşu, karşılaştığınız her düşman ve attığınız her adım, oyunun müzikleriyle uyumlu. Müziğe ayak uydurdukça daha iyi dövüşecek, daha fazla ödül kazanacak ve en sonunda labirentten çıkış yolunu bulacaksınız. Ritmi kaçırdığınızda ise hızınızı kaybedeceksiniz. Dilersenis iTunes arşivinizdeki şarkıları kullanarak oyuna renk katabilirsiniz. Denemenizde fayda var.

Crypt of the NecroDancer

Kılıcını, kalkanını ve kulaklıklarını hazırla! Ritmine eşlik etmekten kendini alamayacağın bir macera seni bekliyor.

Crypt of the NecroDancer’i bir sanat eseri olarak takdir etmek için, oyun dünyasında deneyimli olmanıza gerek yok. Piksellerle oluşturulan büyüleyici grafikleri ve başarılı müzikleriyle Crypt of the NecroDancer, bağımsız oyunlar için zirve niteliğinde bir yapım. 

Oyunu iOS cihazlarınız için App Store üzerinden 22.99 TL ‘ye satın alabilirsiniz. 

Daha fazla uygulama ve oyun haberi için bizi  Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi, haber ve gönderilerimizi beğenerek ve paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyin lütfen. Bu arada yeni Youtube düzenlemesi nedeniyle 1000 takipçiye ulaşmamız gerekiyor aşağıda ki linkten kişisel Youtube kanalıma ve Mobidictum Youtube kanalına abone olmanızı rica ediyorum. Sevgiler.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler