Günün Oyunu: Mighty Battles

Mighty Battles

Gerçek oyunculara karşı, gerçek zamanlı mücadelenin heyecanını seviyorsan, Mighty Battles tam sana göre.

Kanadalı geliştirici Hothead Games, kendileriyle özdeşleşen kusursuz ateş etme mekaniklerini (tıpkı Kill Shot serisindeki gibi), yüksek tempolu, gerçek zamanlı, rekabet dolu savaş oyunları ile kusursuz bir şekilde harmanlamış.

Peki, Mighty Battles’ı diğer rekabetçi savaş oyunlarından farklı kılan ne?

1. Askerlerden biri sensin

Makineli tüfeğine merhaba de, o artık senin en yakın dostun. Diğer oyunların aksine Mighty Battles’da birliklerin konuşlanabileceği toplanma noktaları otomatik olarak oluşmuyor. Kulede yerini alman ve düşmanları ortadan kaldırman gerek; böylece askeri birliklerini konuşlandırabilirsin. Yok edebileceğin düşman kalmadı mı? Sorun değil! Makineli tüfeğinle düşman üssüne saldırabilir ve savaşı daha hızlı bir şekilde sona erdirebilirsin. Kuleyi ve birliklerini aynı anda kontrol etmekten yoruldun mu? Hiç endişelenme. Silahının otomatik ateş etme özelliğini kullanarak tatsız işleri yapmaktan kurtulabilirsin.

Mighty Battles

2. Aksiyonun tam ortasındasın

Mighty Battles’da bir savaşa katıldığında, yepyeni bir bakış açısıyla tanışıyorsun. Oyunda kendini mücadelenin tam ortasında buluyor ve tüm savaş alanını birinci şahıs bakış açısıyla görüyorsun. Böylece savaşlar çok yakınında gerçekleşiyor ve her biri senin için adeta kişisel bir savaş haline geliyor. Birliklerini en doğru şekilde konuşlandırdığında, zafere adım adım yaklaşıyorsun. Konuşlandırmayı yanlış yaptığında ise düşman burnunun dibine kadar geliyor, kapına dayanıyor ve üssünü yerle bir ediyor.

Mighty Battles

3. En iyi mangayı sen kurabilirsin

Mighty Battles’da bulunan çok sayıdaki etkileyici karakteri ve diğer öğeleri toplayarak kendi manganı inşa edebilirsin. Mesela havalı tişörtünü üzerinden çıkarmayan hava askeri Jetpack Trooper’ı ya da güvenilir ateş püskürtme makinesini asla yanından ayırmayan Ember’ı tercih edebilirsin. Araçları da savaş alanına sokman mümkün. Beş roketini kullanarak açtığı yaylım ateşiyle Hydra tankı hayli kuvvetli, Big Bertha ise taşıdığı tankları düşman üssünün üzerine indiren bir helikopter. Üssünü daha fazla makineli tüfekle güçlendirebilir ve üsteki silahını bir roket fırlatıcısına dönüştürebilirsin. Savaşta kullanabileceğimiz muhteşem silahlar oluşturmayı biz çok seviyoruz!

Tüm bunların yanı sıra Mighty Battles’da, rekabet dolu savaş oyunlarını muhteşem kılan diğer her unsur var: Ödüller, birimler, liderlik sıralamaları, klanlar ve etkinlikler. Eksiksiz bir oyun deneyimi sunan Mighty Battles’ı tekrar tekrar oynamaktan kendimizi alamıyoruz.

Mighty Battles

 

Mighty Battles oyununu Google Play Store ve App Store üzerinden indirebilir ve maceraya hemen katılabilirsiniz.

Bizi  Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi, haber ve gönderilerimizi beğenerek ve paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyin lütfen. Keyifli, günler dileriz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler