Günün Oyunu: RAID HQ

RAID HQ

Hem eski arcade oyunlarının eğlencesine hem de etkileyici grafiklere sahip bir oyun arıyorsan RAID HQ ‘yu kesinlikle denemelisin. All Guns Blazing ile tanıdığımız İngiliz oyun geliştirme stüdyosu EightPixelsSquare tarafından geliştirilen bu iddialı yapım, kart biriktirme, bölük yönetimi, karargah kurma ve son sürat ateş etme eğlencelerini üç boyutlu bir dünya da bir araya getiriyor. 

Düşman Karargahı Ele Geçir!

RAID HQ ‘da amacın, düşman karargahını ele geçirmek. Savaş alanına adım atmadan önce, bölüğünü kurmalısın. Bunun içinde bölük kartları toplaman gerekiyor. Daha sonra bu kartlarda ki farklı yetenekleri geliştirecek ve adeta bir ölüm makinası olacaksın. Karargahını başka oyunculardan gelecek saldırılara karşı desteklemeyi unutma! Uçaksavar topu savunma silahları ile üssünüze göz diken düşmanlara karşı karargahını güçlendir ve gözlerini korkut. 

Saf Aksiyonu Deneyimle

RAID HQ deneyiminin temelinde saf aksiyon saklı. Bölüğün her bir karargaha adım attığında, farklı dalgalardan oluşan kıran kırana bir savaşa gireceksin. Yaptığın mücadeleler epik bir bölüm sonu canavarı ile son bulacak. Bölüğünü tepeden bakan bir açıyla yönetecek, kurşunlar havada uçarken askerlerin arasında kolayca geçiş yapabileceksin. Her şey ışık hızında gelişirken oyun aksiyon dozajıyla benim gibi yaşlı oyuncuları Commodore 64 yıllarına döndürecek ve ufak bir nostalji yaşatacak.

Gelecekte ki projelerini de merakla beklediğimiz EightPixelsSquare, düzenli güncellemeler ve etkinlikler ile RAID HQ ‘yu geliştirmeye devam ediyor. Baskınların sonunda dövüştüğümüz bölüm sonu cavavarlarından birinin nadir ve minyatür versiyonunu içeren karakterler son güncelleme ile erişebildiğimiz yeniliklerin bir kısmı sadece.

RAID HQ ‘yu geliştiren ekibin Rare, Eurocom ve Crytek gibi firmalarla da işbirlikleri mevcut. Aslında RAID HQ ‘mobil oyunlarda nadiren gözüken bir tasarım ve teknoloji ustalığına sahip ekip bu tecrübeyi hiç şüphesiz konsol oyunları geliştirirken kazanmış. 

Sözü uzatmayalım.  Ücretsiz olan bu oyuna Android platformu için Google Play Store üzerinden ve iOS platformu için App Store üzerinden erişebilirsiniz.  Aşağıda yer alan oynatıcıdan oyunun tanıtım videosuna ulaşabilirsiniz.

Bizi de Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi ve gönderilerimizi beğenerek ve paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyin lütfen.

Total
0
Shares
2 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler