Haftanın Oyunu – 50 Loops

50 Loops
Sonsuz koşu oyunu 50 Loops

50 Loops İle Reflekslerini Test Edin

Motionlab Interactive tarafından yapılmış refleks gerektiren sonsuz koşu oyunu 50 Loops, minimalist tasarımıyla ve kolay oynanışıyla haftanın oyunu listemize giriyor.

Oyunda siz bir robot veya zırh giymiş birisi olarak birinci kişi bakış açısı ile önünüze gelen engellerin üzerinden atlayarak ilerlemeye devam etmek. Önünüze yukarıdan aniden engeller de düşüyor. Her seviyede farklı sayıda engel karşınıza çıkıyor ve oyun git gide zorlaşıyor.

Oyundaki ses efektleri ve müzikler sizi bu dünyadan kopartıp oyun dünyasına sokuyor. Bu yüzden oyunu kulaklık ile oynamanızı öneririm.

Oyunun kontrolleri kolay, tek yapmanız gereken ekrana dokunmak. Doğru zamanda ekrana dokunarak zıpladığınızda karakteriniz engellerin üzerinden başarıyla atlıyor.

Her seviye atladığınızda oyun parası (oyun kredisi) kazanıyorsunuz. Öldüğünüz zaman karşınıza iki seçenek çıkıyor, ilk seçenek sizi ücretsiz olarak 3 defa kullanabileceğiniz ve kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayan seçenek. 4. kez kullanmak istediğinizde video izlemeniz gerekiyor. Çoğu oyundan aşina olduğumuz bir para kazanma yöntemi.

Diğer seçenek ise oyun kredilerini harcamak. Bir diğer seçenek ise oyunda kazandığınız oyun parasını harcayarak 1 şans daha almak. Eğer en baştan tekrar oyuna başlamak isterseniz sizin oyunda yaptığınız istatistikler ekranda beliriyor ve sorunuzu arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Haftalık oyun serimizi kaçırmamak için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

[youtube url=”https://youtu.be/7UEFqOt1Q4g” fs=”1″ hd=”1″]

Oyuna Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler