Haftanın Oyunu: Battlejack

Battlejack

Rol Yapma Oyunu Arayanlara Battlejack

Bir oyuncu olarak, zamanımızın çoğunu oyunlarla harcıyorum. Bir oyunu indirmeden önce oyun içi ekran görüntülerine ve oyunun tarzına bakıp oyunu beğeniyorum, daha sonra diğer oyuncuların yorumlarını okuyarak oyunu indiriyorum. Bir rol yapma oyunu (RPG) olmasının yanında ateş, su gibi elementlerin birbirine üstünlüğünü de barındırması ile Battlejack haftanın oyunu.

Geliştirici Nexon’un ikinci oyunu olan Battlejack gerçekten çok heyecan verici ve daha önce oynadığımız hiçbir oyuna benzemiyor. Klasik kart oyunlarıyla rol yapma oyunlarının karışımı olarak güzel bir oyun olmuş.

Oyun içindeki karakter çeşitliliğine de değinmek gerekirse; oyun bize korsanlardan trollere, unicornlara, robotlara kadar geniş bir karakter çeşitliliği sunuyor. Karakterleriniz seviye atladığında evrim de geçiriyor. Bunun yanında diğer insanlarla karakterlerinizi kapıştırabileceğiniz PVP sistemi de var.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=twNHs5Vr7As” hd=”1″]

Battlejack oyununa Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Ayrıca masa oyunlarını seviyorsanız Paramanya tam sizlik: Paramanya Devir Tapusu aksesuarı ve etkinlik incelemesine de göz atabilirsiniz.

MOBA tarzını daha çok seviyorum diyorsanız Paladins Strike da tam size göre olabilir. Oyun, Paladins evrenindeki karakterleri barındırıyor.

Üzerinden yıllar geçmesine rağmen zamanın öldüremediği, günümüzde hala oyuncu sayısının fazla olduğu Elder Of The Scrolls V: Skyrim oyununun yapımcısı Bethesda’dan Game of Thrones oyunu çıkabileceği haberi gündemde. Siz daha duymadınız mı?

Daha fazla içerik için sitemizi ve Facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler