Halı Saha Öncesinde Oynayabileceğiniz Oyunlar

Halı saha öncesinde gaza gelmek ve futbolun eğlencesini erkenden yaşamak istiyorsanız bu oyunları deneyebilirsiniz.
halı saha öncesi oynayabileceğiniz oyunlar
Halı saha öncesinde gaza gelmek istiyorsanız bir de bu oyunları deneyin.

Halı saha öncesinde gaza gelmek için oynayabileceğiniz oyunlar, şüphesiz insanın içindeki bazı duyguları coşkulu bir şekilde harekete geçiriyor. Çoğu kişi halı sahaya gitmeden saatler önce favori oyuncularının en güzel hareketlerini izler ve kendisini akşamki maç için motive eder. Bu içeriğimizde, bu yöntemden farklı olarak halı saha öncesi kısa bir sürede sizi gaza getirecek birbirinden güzel oyunlara değineceğiz.

Halı saha öncesi oynayabileceğiniz oyunlar

Futbol izlemenin ve oynamanın çok sevildiği ülkemizde halı sahaların yeri de bir farklı konumda. İster amatör ister profesyonel bir şekilde futbolla ilgileniyor olun, günün sonunda halı sahalar herkesin futbol konusunda kendini kanıtlamaya çalıştığı bir yer konumuna dönüşüyor. Zira halı sahada rekabet dakikalar geçtikçe kızışıyor ve iki takım arasında girilen iddialar verilen mücadelenin seviyesini epey artırıyor.

halı saha öncesi oynayabileceğiniz oyunlar listesi
Sizlere önereceğimiz birbirinden farklı futbol oyunlarını oynayarak halı saha öncesi gerekli motivasyonu sağlayabilirsiniz.

Halı sahaya gitmeden önce sevilen futbolcuların klas hareketlerini izlemek çoğu kişi için bir adettir. Bu hareketler izlenerek akşam bu hareketleri gerçekleştirebilecek pozisyonların hayali kurulur. Bu içeriğimizde, videolardan farklı olarak kendinizi farklı hissedebileceğiniz ve halı saha öncesi almanız gereken motivasyonu daha eğlenceli bir şekilde sağlayabileceğiniz mobil oyun önerilerinde bulunacağız.

SkillTwins

halı saha öncesi oynayabileceğiniz oyunlar skill twins
SkillTwins’te amacınız, en iyi freestyle futbolcusu olmak.

Halı saha öncesinde oynayabileceğiniz oyunlar listemizin ilk sırasında SkillTwins bulunuyor. Dünyanın en iyi futbolcularından biri olabileceğiniz bu oyundaki asıl amacınız en iyi freestyle futbolcusu olmak. En iyi freestyle oyuncusu olmak içinse bazı zorlukların üstesinden gelmeniz ve yapacağınız artistik hareketlerle karşınızdaki oyuncuları geride bırakmanız gerekiyor. Ünlü futbolcuların hareketlerini de tekrarlayabileceğiniz oyunda, birbirinden farklı yetenekler ve hareketlerle birlikte rakip takımın oyuncularını alt edebilirsiniz. Halı saha öncesi bu oyunu oynayarak halı sahadaki yaratıcılığınızı geliştirebilir ve buradan aldığınız ilhamla sahada harikalar yaratabilirsiniz.

Score! Hero

halı saha öncesi oynayabileceğiniz oyunlar score hero
Halı saha öncesi Score! Hero birbirinden güzel pozisyonları tecrübe edebilirsiniz.

Score! Hero ile halı saha öncesinde kahraman olun. Sahip olduğu grafik ve sürükleyiciliği nedeniyle oyuncular tarafından çok sevilen ve gerçekçi bir deneyim yaşatan Score! Hero ile birbirinden güzel paslar verin, şut çekin ve gol atın. Özgür ve stratejik bir oyun deneyimi sağlayan oyunu oynarken birbirinden güzel pozisyonlara girebilir ve halı saha maçının heyecanını erkenden yaşamaya başlayabilirsiniz. Halı saha öncesi sıra beklerken vaktin yavaş geçmesinden şikayetçiyseniz ve heyecanın bir an önce başlamasını istiyorsanız tamamen sizin futbol stratejinize göre ilerleyen Score! Hero oynayabilirsiniz.

Kickerinho World

halı saha öncesi oynayabileceğiniz oyunlar kickerinho world
Temel olarak bir top sektirme oyunu olan Kickerinho World’de birbirinden güzel ve klas hareketlere imza atabilirsiniz.

Basit bir oyun mantığına sahip olmasına rağmen çok keyifli bir oyun olan Kickerinho World ile yeteneklerinizi ortaya çıkarın. Temel olarak top sektirdiğiniz ancak top sektirirken birbirinden klas ve güzel hareketleri uyguladığınız oyunda tek yapmanız gereken yeteneğinizi en iyi şekilde göstermek. Birbirinden farklı hareketlerle sizi gaza getirecek olan Kickerinho World’de arkadaşlarınız ile mücadele etme imkanınız da bulunuyor. Halı saha öncesi sıranın size gelmesini beklerken arkadaşlarınızla mücadele edebilir ve rekabeti maç öncesine taşıyabilirsiniz.

New Star Soccer

halı saha öncesi oynayabileceğiniz oyunlar new star soccer
Oldukça eski bir oyun olmasına rağmen oyuncular tarafından hala çok sevilen New Star Soccer ile halı saha öncesi kendinizi süperstar gibi hissedin.

Oldukça eski olmasına rağmen çoğu kişinin bir zamanlar yolu kesiştiği New Star Soccer, halı saha öncesi oynanabilecek oyunlar listemizdeki bir başka oyun. Görüntü olarak diğer oyunlar kadar iyi grafiklere sahip olmasa da oyun dinamiğiyle diğer oyunlardan ayrılan New Star Soccer, halı saha öncesi futboldaki taktik ve görüşlerinizi test edebileceğiniz bir oyun konumunda. Halı saha öncesi New Star Soccer oynayarak hızlı bir şekilde vakit geçirmenin yanı sıra takımınıza defans konusunda yardımcı olabilir, birbirinden güzel paslar atabilir ve birbirinden klas gollere imza atabilirsiniz. Halı saha öncesi bir süperstar olarak mücadele edebileceğiniz oyunda halı sahada yaşanmasını umduğunuz ancak belki de hiç yaşanmayacak pozisyonları tecrübe edebilirsiniz.

Perfect Kick 2

halı saha öncesi oynayabileceğiniz oyunlar perfect kick 2
Perfect Kick 2 ile halı saha rekabetini maç öncesine taşıyın.

Listemizdeki son oyun olan Perfect Kick 2, halı saha öncesi sizi gaza getirebilecek ve aynı zamanda halı saha arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz bir oyun. Kaleci ve golcü olarak bire bir mücadele edebileceğiniz, çeşitli pozisyonlardan şutlar çekebileceğiniz ve farklı vuruş tekniklerini deneyebileceğiniz oyunda bir golcünün yapması gereken ne varsa onu yapabilirsiniz. Oynamanın kolay olduğu ancak iyi bir oyuncu olmanın biraz zor olduğu oyunu tek başınıza veya arkadaşınızla oynarken hızlı ve keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts