Hay Day – Mobil Çiftlik Oyunu

Hay Day Oyunu Oyna
Hay Day Oyunu

Supercell firması birçok kaliteli oyun tasarlıyor ve hepimizin bu oyunları zevk ile oynuyoruz. Hay Day Oyunu da bu oyunlardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çıktığı günden beri neredeyse en çok tercih edilen oyunlardan biri olan Hay Day oyunu ile harika bir çiftliğe sahip olabilirsiniz. 122 ülkede ücretsiz bir şekilde oynanabilen bu oyun grafikleri, eğlenceli çiftlik hayvanları ve verimli toprakları ile muhteşem bir dünyanın kapılarını sizin için açıyor. Tasarım olarak da gerçekten klasik mobil oyunlar arasında oldukça sinematik ve iddialı görünüyor. Siz de bir çiftlik sahibi olmayı ve kendi çiftliğinizi yaratmak istiyorsanız Hay Day oyununu denemenizi tavsiye ederiz.

Hay Day Oynanışı

Her oyuncunun kendine özel harika bir çiftliği var bu çiftliği yönetmek tamamen sizin göreviniz. Çiftliğinizi yönetip geliştirerek oyun dünyasının en büyük ve en eğlenceli çiftliğine sahip olabilirsiniz. Oyunda verimli topraklar sayesinde ürün ekip yetiştirebiliyor ve bu ürünler satabiliyor ya da komşularımıza yardım şeklinde kullanabiliyoruz. Çiftlik içindeki yapıları kazandığımız paralar ile yükseltebiliyor ve bu sayede çok daha fazla ürün kapasitesi ve satış yapma kapasitesine ulaşmış oluyoruz.

Hay Day Oyunu İndir
Hay Day

Oyunun en ilgi çekici yönü ise bu oyunda tarım ürünleri ve hayvansal ürünlerin bir arada olması yani çiftlikte sadece tarım yapmıyoruz. Hay Day Oyununun özel grafiklerle tasarladığı birbirinden eğlenceli ve komik hayvanları yetiştirebiliyor ve ürünlerini aynı şekilde satabiliyoruz. Elbette bu oyunda yalnız değiliz. Dünyanın her köşesinden sayısız komşumuz bulunuyor. Bu büyük çiftlik dünyasında komşularımızla ve arkadaşlarımızla ticareti geliştirip ürünlerimizi kamyonlar veya gemiler ile farklı çiftliklere satabiliyor ya da yardım olarak gönderebiliyoruz. Oynaması oldukça eğlenceli ve tatmin edici olan oyunda, yetiştirdiğin ürünleri satmak ve başarıya ulaşmak gerçekten insana huzur veriyor.

Hay Day Oyunu Özellikleri

  • Kendine ait kocaman bir çiftlik yaratma imkanı.
  • Komşularınla ve arkadaşların ile ticaret yapabilme.
  • Siparişlerini kamyonlarla ve gemilerle gönderebiliyorsun.
  • İskeleni tamir edip, açık sularda balıkları avlayabiliyorsun.
  • Kendine özel bir dünya yaratıp herkesi kendine hayran bırakma fırsatı yakala.
  • Birbirinden güzel ve eğlenceli grafikte hayvanlar
  • Geniş tarım alanlarına sahip olabiliyorsunuz.
  • Yağmur, kar, çamur yok hava her zaman güneşli kalıyor.

Hay Day İndir

Mobil oyun dünyasına çıktığı günden beri 100 milyondan fazla indirilmesi ile en büyük çiftlik oyunlarından biri olmayı başardı. Clash Royale gibi oyunlarında yapımcısı olan Supercell firması yine oldukça başarılı bir oyuna imza atmış durumda. Google Play Store’da 5 milyondan fazla 5 yıldız alan oyun, oyunculardan da tam not almaya devam ediyor. Çıktığı günden beri sürekli güncel tutulan ve eksiklerini kapatan oyun istenileni tamamen bizlere sunma noktasında oldukça başarılı oluyor. Android ve İos işletimci cihazlardan ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor oyun ancak oyun içinde ücrete tabi bazı ürünleri istediğiniz doğrultusunda satın alabiliyorsunuz.

Hay Day Oyununu Android cihazlardan oynamak isteyenler için, oyun 96 MB’lık çok fazla sayılmayan bir alan kaplıyor. Bu yönden de oldukça rahat bir şekilde telefonlarınıza indirip oynayabilme şansı veriyor. Aynı zamanda 4.0.3 ve sonrası bir sürüme ihtiyaç duyuluyor. İos işletimci cihazlarda ise 139 MB’lık alan kaplarken, 9.0 ve üstü bir sürüme ihtiyaç duyuluyor.

Hay Day Oyunu ile eşsiz bir klasik mobil oyun zevki yaşamak isterseniz, Android işletimci cihazlar için Google Play Store’dan, İos işletimci cihazlar için App Store’dan hemen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
İlgili İçerikler