Heir of Light’ın Ön Kayıtları Başladı!

Heir of Light

Dünyayı Kurtarmaya Hazır Mısınız?

Heir of Light, Gamevil tarafından geliştirilen RPG tarzında bir rol oyunudur. Oyunun amacı zorlu rakiplerinizi yenerek karanlıktaki alanlara bir ışık olmak. Son toprak parçasına kadar alanların kilidini ışık ile açabilirseniz savaş sona erecek.

Silahını hazırla ve dünyaya ışığını geri vermek için yola koyul!

Artık modlarla uğraşmak zorunda kalmadığınız sadece özel boss savaşları yaptığınız oyunda alanları istediğiniz yöne doğru genişletebilirsiniz. İçerik bakımından gayet uzun olan Heir of Light’a ön kayıtlar başlamış bulunmakta. Kapalı beta katılımcıları uygulamayı sildikten sonra ön kayıt yaptırabilir.

Dünyayı kurtarmak için çıktığınız bu yolda kendinize usta ve hizmetkarlar toplamalısınız. 5 usta ve 100’den fazla hizmetkar ile sefere hazırlanın. Ustalar ve hizmetkarlar için farklı roller bulunmakta: Atak, Defans, Destek ve Şifacı ve ekip arkadaşlarınızın gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmak için onları geliştirebilirsiniz.

Tasarla ve Stratejini Oluştur

Ustalar seferlerin kilit ismi, her savaşta ustalarının yeteneklerini özelleştir. Ustaların ve hizmetkarların birleşmeleriyle kombo yeteneklerini ortaya çıkararak eşsiz set etkileri ve runik kombinasyonlar ile özelleştirin. Stratejinizi oluşturun ve sefer için çeşitli yetenek ve elementleri birleştirin. Rakiplerini PvP modunda yenerek gücünü kanıtla. Kulelerini koru ve stratejik savaşta defansın önemini hafife alma! Farklı zindanları temizleyerek nadir ödüller kazanabilirsin.

Heir of Light’a Google Play‘den ulaşabilirsiniz.

Gamevil’in resmi internet sayfasına ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler